Startovní listina - SN

Číslo Název Kategorie Členové týmu (SHOCart) Mapníky Registrován Platba Čas startu
7 Kobouzdý Rompad SN Tomáš Frolík
Vítek Frolík
09.01.2021 Ano 10:01:00
11 Vyhlídková jízda :-) SN Dagmar Musilová (361)
Barbora Uzlíková
09.01.2021 Ano 10:02:00
19 dva oříšky SN Karina Melicharová
Anna Melicharová
09.01.2021 Ano 10:04:00
38 Skalníci 2 SN Nikola Písková
Tomáš Písek
09.01.2021 Ne 10:09:00
51 Nováci SN Pavel Novák
Vojtěch Novák
kobylkomapník2020 11.01.2021 Ne 10:12:00
67 Fišeráci SN Jaroslav Fišer
Jaroslav Fišer ml.
10.01.2021 Ne 10:16:00
89 Ušáci SN Bára Šedivcová
Hanka Kašparová
RaMachmapník 10.01.2021 Ano 10:22:00
92 Bezovka SN Matěj Šedivec
Klárka Jakoušová
kobylkomapník2020 RaMachmapník 10.01.2021 Ano 10:22:00
93 Ma.Fi.Je(dou) SN Filip Böhm
Martin Böhm
kobylkomapník2020 kobylkomapník 10.01.2021 Ano 10:23:00
99 Kožíšci Boys SN Tomáš Kožíšek
Petr Kožíšek (570)
09.01.2021 Ano 10:24:00
105 VaFKy SN Filip Kříž
Viktorie Křížová
10.01.2021 Ano 10:26:00
106 Plazilky SN Jana Křížová
Olivie Křížová
10.01.2021 Ano 10:26:00
108 Kožíšci Ladies SN Kateřina Kožíšková
Zuzana Kožíšková (571)
09.01.2021 Ano 10:26:00
113 TOS SN Tomáš Fiala
Oskar Fiala
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 09.01.2021 Ano 10:28:00
122 Holky šikulky SN Veronika Štorková
Michaela Štorková
09.01.2021 Ne 10:30:00
141 Hostivické střely SN Marek Jiříček
Ema Jiříčková
RaMachmapník 10.01.2021 Ne 10:35:00
142 Kroupíci SN Jakub Kroupa
David Kroupa
10.01.2021 Ano 10:35:00
143 Hostivické šlapky SN Vendula Jiříčková
Nela Jiříčková
10.01.2021 Ne 10:35:00
144 Kroupky SN Petra Kroupová
Magdalena Kroupová
RaMachmapník 10.01.2021 Ano 10:35:00
146 Vytuhlí SN Kateřina Viktorová
Matěj Tuhý
11.01.2021 Ano 10:36:00
161 Dva stateční nalezenci SN Radka Koutová
Petr Karvánek
kobylkomapník kobylkomapník 11.01.2021 Ano 10:40:00
162 Dvě brokolice SN Eliška Karvánková
Kamila Kovandová
kobylkomapník 11.01.2021 Ano 10:40:00
166 Lovci kontrol SN František Pícl
Daniel Pícl
09.01.2021 Ano 10:41:00
167 Pospa bike team 2 SN Veronika Pospíšilová
Michal Šembera
11.01.2021 Ano 10:41:00
176 Lesanova parta SN Kateřina Městková
Václav Městka
09.01.2021 Ne 10:43:00
187 Hemastr Bike team 1 SN Martin Stracený
Šimon Stracený
kobylkomapník 11.01.2021 Ne 10:46:00
190 Utřinos a Usmrkanec SN Pavel Majer (807)
Barbora Majerová
10.01.2021 Ano 10:47:00
194 Eibíci 1 SN Milena Eibová
Jan Eiba
kobylkomapník2020 11.01.2021 Ne 10:48:00
196 Hemastr Bike team 2 SN Helena Stracená
Ema Stracená
RaMachmapník kobylkomapník 11.01.2021 Ne 10:48:00
199 Jako vejce vejci SN Vilém Varady
Michal Varady
09.01.2021 Ano 10:49:00
Počet týmů: 30