Startovní listina - N

Číslo Na startu Název Kategorie Členové týmu (SHOCart) Čas startu
12 Morčata N Martina Brondičová
Veronika Brondičová

10:03:00
18 To dáme na pohodu N Marian Rychtecký
Lucie Navrátilová
Lucie Rychtecká
10:04:00
22 Vyhlídková jízda :-) N Dagmar Musilová (361)
Barbora Uzlíková

10:05:00
27 Nítěnky N Jaroslav Nitka
Šárka Nitková

10:06:00
29 Pospa bike team 1 N Pavel Pospíšil
Pavel Pospíšil

10:07:00
30 6x5 N Filip Böhm
Martin Böhm

10:07:00
32 Kolovrátky N Vít Heřman
Štěpánka Heřmanová

10:08:00
36 Pospa bike team 2 N Veronika Pospíšilová
Michal Šembera

10:09:00
39 Dva oříšky N Karina Melicharová
Anna Melicharová

10:09:00
40 Fišeráci N Jaroslav Fišer
Jaroslav Fišer ml.

10:10:00
51 Jak se budem jmenovat? N Světla Karešová
Vojta Kadlus

10:12:00
52 PKRacing N Petr Hejda
Kristián Hejda

10:13:00
56 Skalnící 1 N Tomáš Písek
Nikola Písková
10:14:00
59 Myšáci N Jana Hassmannová
Matyáš Chlapec

10:14:00
76 Andy n Marty N Martin Hrdonka
Ondra Hrdonka

10:19:00
83 ŤuťuŇuňu N Veronika Štorková
Michaela Štorková

10:20:00
85 EmKa N Miroslav Palkoska
Ema Menzlová
10:21:00
86 Sonic team N Jana Pazderková
Hynek Pazderka

10:21:00
90 Chaberská střela N Anežka Konrádová
Kateřina Konrádová

10:22:00
95 Kobouzdý Rompad N Tomáš Frolík
Vít Frolík

10:23:00
107 Malej a Velkej N Vratislav Kotek
Matěj Tuhý

10:26:00
112 Lovci kontrol N Daniel Pícl
František Pícl

10:28:00
116 VaFky N Filip Kříž
Viktorka Křížová

10:29:00
117 Plazilky N Jana Křížová
Olivie Křížová

10:29:00
122 Bleskové N Radan Pazderka
Sofie Pazderková

10:30:00
130 Hostivické šlapky N Vendula Jiříčková
Nela Jiříčková

10:32:00
131 Krupky N Petra Kroupová
Magdalena Kroupová

10:32:00
132 Kroupíci N David Kroupa
Jakub Kroupa

10:33:00
133 Hostivické střely N Marek Jiříček
Ema Jiříčková

10:33:00
134 Bleskové z KERTEAMu N Pavel Bartolomějev
Adam Bartolomějev

10:33:00
135 Čapí letka N Vojtěch Čáp
Tereza Čápová

10:33:00
138 Panterky z KERTEAMu N Martina Srbová
Johanka Bartolomějevová

10:34:00
139 Honča bikes N Martin Hončík
Petr Hončík

10:34:00
146 Lasiny Praha N Magdalena Fremrová
Filip Fremr
Tereza Fremrová
10:36:00
159 Vojta a Jakub N Vojta Holcman
Jakub Holcman

10:39:00
160 Vašek a Jana N Vašek Holcman
Jana Holcmanová

10:40:00
162 Gorily v mlze N Jana Ždánská
Tomáš Ždánský

10:40:00
163 Žárovky N Petr Svítil
Patrik Svítil

10:40:00
172 Kozoborďáci N Pavel Kózl
Tomáš Kózl

10:43:00
176 Bezovka N Matěj Šedivec
Klárka Jakoušová

10:44:00
178 Ušáci N Hana Šedivcová
Bára Šedivcová

10:44:00
187 Drbíci N Tomáš Drbohlav
Majda Drbohlavová

10:46:00
203 Pankoví klucí N Pavel Chren
David Chren
10:50:00
Počet týmů: 43