Startovní listina - MD+

Číslo Název Kategorie Členové týmu (SHOCart) Mapníky Registrován Platba Čas startu
1 Kufrujsnámi MD+ Libor Hubálek (437)
Patricie Hubálková (346)
09.01.2021 Ano 10:00:00
12 Branické šipky MD+ Tomáš Koplík
Jarka Koplíková
09.01.2021 Ne 10:02:00
14 TřaSAABci MD+ Eva Třasáková
Jaroslav Třasák
kobylkomapník2020 09.01.2021 Ano 10:03:00
15 Ještě nevíme MD+ Jitka Coufalová
Oldřich Coufal
09.01.2021 Ne 10:03:00
16 Jalud106 MD+ Jaroslav David (669)
Ludmila Ludvíková (670)
09.01.2021 Ne 10:03:00
21 Danča&Michal MD+ Dana Jelenová
Michal Choura
09.01.2021 Ano 10:05:00
26 EPO / Skialp nad Hrobem Team MD+ Jan Obuškevič (143)
Iva Macholdová (696)
09.01.2021 Ne 10:06:00
42 Rhabarberbarbarabar MD+ Lucie Smolková
Rosťa Frys
09.01.2021 Ne 10:10:00
48 Dezorientovaní Bizoni MD+ Martina Špádová
Karel Špáda
10.01.2021 Ne 10:11:00
52 Drtivá porážka MD+ Irena Bílá (263)
Milan Bílý (93)
10.01.2021 Ne 10:12:00
60 Babička a dědeček MD+ Mirka Špalková (619)
Miroslav Špalek (618)
09.01.2021 Ano 10:14:00
61 DRHOLOVÉ MD+ Bohumil Drnec
Eva Holá
10.01.2021 Ano 10:15:00
69 Jedem co to de! MD+ Jiří Tříska
Milena Bartošová
09.01.2021 Ne 10:17:00
72 Trafo bike team MD+ Milan Junek
Lada Benešová
kobylkomapník2020 10.01.2021 Ano 10:17:00
75 KAPA MD+ Karla Jáglová (717)
Pavel Runt
10.01.2021 Ano 10:18:00
81 Furt v luftu MD+ Pavel Průšek
Martina Průšková
RaMachmapník RaMachmapník 10.01.2021 Ne 10:20:00
85 Böhmíci MD+ Radek Böhm
Petra Böhmová
kobylkomapník2020 10.01.2021 Ne 10:21:00
90 Švorcíci MD+ Gabriela Švorcová
Martin Švorc
10.01.2021 Ano 10:22:00
91 Krokouši MD+ Daniela Illnerová
Jakub Illner
kobylkomapník2020 10.01.2021 Ano 10:22:00
94 Babotrysky MD+ Šárka Jakoušová
Pavel Kaska
kobylkomapník2020 10.01.2021 Ano 10:23:00
116 Kunratický Go&Yacht Club MD+ Marie Hrdinová
Pavel Horák
11.01.2021 Ne 10:28:00
118 Antonín Sova MD+ Lenka Nežádalová
Zbyšek Chvojka
11.01.2021 Ano 10:29:00
126 Lesní skřítci MD+ Hana Krocová (357)
Miloslav Kroc (358)
10.01.2021 Ano 10:31:00
129 Červený Trychtýř MD+ Vláďa Pokorný (31)
Gali Benátská
11.01.2021 Ano 10:32:00
134 Beta Ursus II MD+ Hana Konečná
Vít Konečný
11.01.2021 Ano 10:33:00
139 Suci z Ag MD+ Zuzana Součková
Jan Souček
11.01.2021 Ne 10:34:00
145 LOST MD+ Pavel Kubík (674)
Daniela kubíková
11.01.2021 Ne 10:36:00
148 PePa Team MD+ Pavla Matyková (48)
Petr Zeman (47)
11.01.2021 Ne 10:36:00
152 S-team MD+ Jan Smolka (691)
Romana Smolková (397)
11.01.2021 Ne 10:37:00
158 Bejby a Brouk MD+ Láďa Možný
Martina Možná
11.01.2021 Ne 10:39:00
159 K a K MD+ Karel Kavalír
Kateřina Kavalírová
11.01.2021 Ano 10:39:00
163 kolem s kolem... MD+ Pavel Weisl
Eva Weislová
11.01.2021 Ano 10:40:00
164 MyDva MD+ Jan Kamenický
Petra Čepová
11.01.2021 Ano 10:40:00
175 Braníci MD+ Libuše Srbová
Martin Srb
11.01.2021 Ano 10:43:00
178 SK Drak Županovice MD+ Karel Doktor
Pavlína Doktorová
11.01.2021 Ano 10:44:00
192 VIPrahlo MD+ Jindra Dohnalová (61)
Jaroslav Řízek
11.01.2021 Ano 10:47:00
200 Pivovar Kocour MD+ Libuška Šafránková ml.
Alexandr Kotačka (73)
09.01.2021 Ano 10:49:00
Počet týmů: 37