Startovní listina - MD+

Číslo Na startu Název Kategorie Členové týmu (SHOCart) Čas startu
0 Kufrujsnámi MD+ Libor Hubálek (437)
Patricie Hubálková (346)
10:00:00
5 TraSAABci MD+ Eva Třasáková
Jaroslav Třasák

10:01:00
21 Branické šipky MD+ Jarka Koplíková
Tomáš Koplík

10:05:00
28 Dezorientovaní Bizoni MD+ Martina Špádová
Karel Špáda

10:07:00
31 Krokouši MD+ Jakub Illner
Daniela Illnerová

10:07:00
33 Pojišťováci MD+ Eva Weislová
Pavel Weisl

10:08:00
34 Jalud 106 MD+ Ludmila Ludvíková (670)
Jaroslav David (669)
10:08:00
42 Rhabarberbarbarabar MD+ Lucie Smolková
Rosťa Frys

10:10:00
47 TRAFO BIKE TEAM MD+ Milan Junek
Lada Benešová
10:11:00
53 FIRESI MD+ Andrea Firešová
Radek Fireš

10:13:00
62 Antonín Sova MD+ Lenka Nežádalová
Zbyšek Chvojka

10:15:00
65 Odhlášení - Švorcíci MD+ Martin Švorc
Gabriela Švorcová
10:16:00
72 Náplavky MD+ Katka Nováková
Marek Dorazil

10:18:00
92 KAPA MD+ Karla Jáglová (717)
Pavel Runt
10:23:00
93 S-Team MD+ Jan Smolka (691)
Romana Smolková
10:23:00
103 Odhlášení - Drtivá porážka MD+ Irena Bílá (623)
Milan Bílý (63)

10:25:00
151 Bejby a Brouk MD+ Ladislav Možný
Martina Možná
10:25:00
105 LOST MD+ Pavel Kubík (674)
Daniela Kubíková

10:26:00
108 JaKaVi MD+ Jaroslav Viktora
Kateřina Viktorová

10:27:00
119 Kunartický Go&Yacht Club MD+ Marie Hrdinová
Pavel Horák

10:29:00
126 Lesní skřítci MD+ Hana Krocová (357)
Míla Kroc (358)

10:31:00
129 Krvavý záda MD+ Rony Mirek Barták (129)
Barbora Obdržálková

10:32:00
148 MTBO Slaný MD+ Iveta Pachmanová (534)
Petr Svoboda (286)

10:37:00
152 Los Perdidos MD+ Leoš Reiterman
Miroslava Reitermanová

10:38:00
155 Zpomalovací pruhy MD+ Tereza Páclová (32)
Vláďa Pokorný (31)

10:38:00
165 Jedou - to fičí MD+ Martin Kučera
Martina Matějková

10:41:00
167 Šlapající optimisti MD+ Jitka Optimová
Pavel Optima

10:41:00
169 Červánci MD+ Petr Červinka
Jaroslava Červinková

10:42:00
174 Team snů MD+ David Straka
Iveta Zastoupilová

10:43:00
184 Totální ztráta orientace MD+ Linda Strakova
Zdeněk Fiedler

10:46:00
190 Babička a dědeček MD+ Mirka Špalková (619)
Miroslav Špalek (618)

10:47:00
192 BETA URSUS 2 MD+ Vít Konečný
Hana Konečná

10:48:00
200 Pivovar Kocour MD+ Dejna Odvody (184)
Alexandr Kotačka (73)

10:50:00
201 VIPrahlo MD+ Jindra Vostrá (63)
Jarda Řízek

10:50:00
Počet týmů: 34