Konečná výsledková listina - N

Pořadí Název a číslo týmu Kategorie Členové týmu Start Cíl Čas Zpoždění Penalizace Bonus body Body Body s penalizací
1. Fišeráci (40) N Jaroslav Fišer
Jaroslav Fišer ml.

10:10:00 16:05:12 05:55:12 00:00:00 0 0 421 421
2. VaFky (116) N Filip Kříž
Viktorka Křížová

10:29:00 16:36:02 06:07:02 00:07:02 -25 0 439 414
3. Bleskové z KERTEAMu (134) N Pavel Bartolomějev
Adam Bartolomějev

10:33:00 16:20:56 05:47:56 00:00:00 0 0 410 410
4. Kroupíci (132) N David Kroupa
Jakub Kroupa

10:33:00 15:59:10 05:26:10 00:00:00 0 0 386 386
5. Hostivické střely (133) N Marek Jiříček
Ema Jiříčková

10:33:00 16:07:18 05:34:18 00:00:00 0 0 386 386
6. Čapí letka (135) N Vojtěch Čáp
Tereza Čápová

10:33:00 16:09:58 05:36:58 00:00:00 0 0 386 386
7. Nítěnky (27) N Jaroslav Nitka
Šárka Nitková

10:06:00 16:16:36 06:10:36 00:10:36 -45 0 418 373
8. 6x5 (30) N Filip Böhm
Martin Böhm

10:07:00 15:33:01 05:26:01 00:00:00 0 0 344 344
9. Pankoví klucí (203) N Pavel Chren
David Chren
10:50:00 16:27:46 05:37:46 00:00:00 0 0 333 333
10. Kobouzdý Rompad (95) N Tomáš Frolík
Vít Frolík

10:23:00 16:00:56 05:37:56 00:00:00 0 0 319 319
11. Lovci kontrol (112) N Daniel Pícl
František Pícl

10:28:00 16:21:51 05:53:51 00:00:00 0 0 317 317
12. Jak se budem jmenovat? (51) N Světla Karešová
Vojta Kadlus

10:12:00 16:16:13 06:04:13 00:04:13 -10 0 311 301
13. Skalnící 1 (56) N Tomáš Písek
Nikola Písková
10:14:00 15:58:28 05:44:28 00:00:00 0 0 300 300
14. PKRacing (52) N Petr Hejda
Kristián Hejda

10:13:00 15:30:55 05:17:55 00:00:00 0 0 282 282
15. Andy n Marty (76) N Martin Hrdonka
Ondra Hrdonka

10:19:00 15:15:21 04:56:21 00:00:00 0 0 280 280
16. Bezovka (176) N Matěj Šedivec
Klárka Jakoušová

10:44:00 16:30:50 05:46:50 00:00:00 0 0 269 269
17. Vojta a Jakub (159) N Vojta Holcman
Jakub Holcman

10:39:00 16:06:28 05:27:28 00:00:00 0 0 268 268
18. Malej a Velkej (107) N Vratislav Kotek
Matěj Tuhý

10:26:00 16:09:08 05:43:08 00:00:00 0 0 242 242
19. Krupky (131) N Petra Kroupová
Magdalena Kroupová

10:32:00 15:49:06 05:17:06 00:00:00 0 0 240 240
20. Hostivické šlapky (130) N Vendula Jiříčková
Nela Jiříčková

10:32:00 15:49:10 05:17:10 00:00:00 0 0 240 240
21. Pospa bike team 2 (36) N Veronika Pospíšilová
Michal Šembera

10:09:00 15:52:06 05:43:06 00:00:00 0 0 236 236
22. Pospa bike team 1 (29) N Pavel Pospíšil
Pavel Pospíšil

10:07:00 15:53:12 05:46:12 00:00:00 0 0 236 236
23. Drbíci (187) N Tomáš Drbohlav
Majda Drbohlavová

10:46:00 15:59:52 05:13:52 00:00:00 0 0 230 230
24. Bleskové (122) N Radan Pazderka
Sofie Pazderková

10:30:00 15:40:41 05:10:41 00:00:00 0 0 220 220
25. Žárovky (163) N Petr Svítil
Patrik Svítil

10:40:00 15:48:46 05:08:46 00:00:00 0 0 212 212
26. Morčata (12) N Martina Brondičová
Veronika Brondičová

10:03:00 15:51:25 05:48:25 00:00:00 0 0 187 187
27. Panterky z KERTEAMu (138) N Martina Srbová
Johanka Bartolomějevová

10:34:00 16:11:04 05:37:04 00:00:00 0 0 186 186
28. Myšáci (59) N Jana Hassmannová
Matyáš Chlapec

10:14:00 16:05:30 05:51:30 00:00:00 0 0 167 167
29. Chaberská střela (90) N Anežka Konrádová
Kateřina Konrádová

10:22:00 15:58:36 05:36:36 00:00:00 0 0 158 158
30. Kolovrátky (32) N Vít Heřman
Štěpánka Heřmanová

10:08:00 15:30:30 05:22:30 00:00:00 0 0 156 156
31. Honča bikes (139) N Martin Hončík
Petr Hončík

10:34:00 16:53:55 06:19:55 00:19:55 -135 0 289 154
32. Ušáci (178) N Hana Šedivcová
Bára Šedivcová

10:44:00 15:20:32 04:36:32 00:00:00 0 0 144 144
33. Vyhlídková jízda :-) (22) N Dagmar Musilová (361)
Barbora Uzlíková

10:05:00 15:41:39 05:36:39 00:00:00 0 0 143 143
34. Plazilky (117) N Jana Křížová
Olivie Křížová

10:29:00 15:47:54 05:18:54 00:00:00 0 0 137 137
35. Dva oříšky (39) N Karina Melicharová
Anna Melicharová

10:09:00 14:40:02 04:31:02 00:00:00 0 0 132 132
36. Gorily v mlze (162) N Jana Ždánská
Tomáš Ždánský

10:40:00 14:01:41 03:21:41 00:00:00 0 0 128 128
37. Kozoborďáci (172) N Pavel Kózl
Tomáš Kózl

10:43:00 15:22:41 04:39:41 00:00:00 0 0 127 127
38. Lasiny Praha (146) N Magdalena Fremrová
Filip Fremr
Tereza Fremrová
10:36:00 15:33:04 04:57:04 00:00:00 0 0 111 111
39. Vašek a Jana (160) N Vašek Holcman
Jana Holcmanová

10:40:00 15:11:52 04:31:52 00:00:00 0 0 107 107
40. EmKa (85) N Miroslav Palkoska
Ema Menzlová
10:21:00 16:20:11 05:59:11 00:00:00 0 0 73 73
41. ŤuťuŇuňu (83) N Veronika Štorková
Michaela Štorková

10:20:00 16:19:51 05:59:51 00:00:00 0 0 73 73
42. To dáme na pohodu (18) N Marian Rychtecký
Lucie Navrátilová
Lucie Rychtecká
10:04:00 13:19:00 03:15:00 00:00:00 0 0 64 64
43. Sonic team (86) N Jana Pazderková
Hynek Pazderka

10:21:00 12:37:42 02:16:42 00:00:00 0 0 63 63