Konečná výsledková listina - MD

Pořadí Název a číslo týmu Kategorie Členové týmu Start Cíl Čas Zpoždění Penalizace Bonus body Body Body s penalizací
1. MTBO Kolotoč / Shocartliga (26) MD Petr Pruner (28)
Tereza Hnátková (697)

10:06:00 16:12:27 06:06:27 00:06:27 -20 0 677 657
2. Pečená šiška - Kasper - Swix team (123) MD Vendula Pekárková (779)
Michal Žižka (641)

10:30:00 16:33:26 06:03:26 00:03:26 -8 0 611 603
3. KamZaSněhem.cz (137) MD Martin Sajal (340)
Lenka Kotačková (478)

10:34:00 16:42:10 06:08:10 00:08:10 -30 0 629 599
4. Tak zase Emuovi! (79) MD Radka Šlegrová
Kamil Šlegr

10:19:00 16:13:48 05:54:48 00:00:00 0 0 475 475
5. Užíváme si to (181) MD Pavel Minář
Lenka Minářová

10:45:00 16:30:28 05:45:28 00:00:00 0 0 471 471
6. Furt v luftu (70) MD Pavel Průšek
Martina Průšková

10:17:00 16:16:02 05:59:02 00:00:00 0 0 438 438
7. Kožíšci (118) MD Zuzana Kožíšková (571)
Petr Kožíšek (570)

10:29:00 16:29:50 06:00:50 00:00:50 -2 0 434 432
8. HaBr (185) MD Jitka Hanušová
Jan Hanuš

10:46:00 16:38:47 05:52:47 00:00:00 0 0 419 419
9. KukuTým (195) MD Petr Jakovec
Karolína Jakovcová

10:48:00 16:49:10 06:01:10 00:01:10 -4 0 420 416
10. Danča&Michal (73) MD Dana Jelenová
Michal Choura

10:18:00 16:15:23 05:57:23 00:00:00 0 0 404 404
11. Limax Maximus (66) MD Petr Horák
Ilona Novotná

10:16:00 16:12:53 05:56:53 00:00:00 0 0 403 403
12. JÁ&pohoda (140) MD Jakub Šváb (681)
Adéla Volfová

10:35:00 16:48:58 06:13:58 00:13:58 -75 0 464 389
13. Sami (16) MD Markéta Pancová
Petr Panec

10:04:00 15:52:28 05:48:28 00:00:00 0 0 381 381
14. Rugby Plzeň (37) MD Marek Pavlis
Andrea Pavlisová

10:09:00 16:14:54 06:05:54 00:05:54 -15 0 395 380
15. DUFIRESI (54) MD Martin Fireš
Kamila Firešová

10:13:00 16:12:19 05:59:19 00:00:00 0 0 375 375
16. Želvicky (127) MD Petr Kneř
Karolína Jeníkova

10:31:00 16:13:24 05:42:24 00:00:00 0 0 364 364
17. Zběsilé želvy (77) MD Stanislav Moller
Petra Mašková

10:19:00 15:45:30 05:26:30 00:00:00 0 0 353 353
18. Vltavíni (183) MD Jakub Šantora (708)
Eliška Šantorová

10:45:00 16:13:15 05:28:15 00:00:00 0 0 345 345
19. PePa Team (141) MD Pavla Matyková (48)
Petr Zeman (47)

10:35:00 16:40:05 06:05:05 00:05:05 -15 0 355 340
20. Šitráci (111) MD Lucie Šitrová
Vladimír Šitra

10:27:00 16:03:42 05:36:42 00:00:00 0 0 337 337
21. Holý Čechy (68) MD Martin Holý
Šárka Čechova

10:17:00 16:10:55 05:53:55 00:00:00 0 0 336 336
22. StřemhLOVEíci (87) MD Lukáš Kroc
Petra Kožnerová

10:21:00 16:10:33 05:49:33 00:00:00 0 0 335 335
23. Jedem co to de... (69) MD Jiří Tříska
Milena Bartošová

10:17:00 15:57:03 05:40:03 00:00:00 0 0 317 317
24. Soví hnízdo (8) MD Václav Hlůžek
Iveta Hlůžková

10:02:00 15:55:03 05:53:03 00:00:00 0 0 307 307
25. KaRo Team (15) MD Robert Jícha
Kamila Třísková

10:03:00 15:43:31 05:40:31 00:00:00 0 0 306 306
26. SK Drak Županovice (115) MD Karel Doktor
Pavlína Doktorová
10:16:00 16:04:53 05:48:53 00:00:00 0 0 301 301
27. Kuře a la Bažant (3) MD Jaroslav Zágner
Petra Zágnerová

10:00:00 15:41:29 05:41:29 00:00:00 0 0 297 297
28. Hani a Luky (75) MD Lukáš Fremr
Hana Ševčíková

10:18:00 16:14:13 05:56:13 00:00:00 0 0 288 288
29. Kulíšci (171) MD Barbora Roznětinská
Viktor Gazda

10:42:00 16:57:27 06:15:27 00:15:27 -95 0 378 283
30. Švábíci (157) MD Mirek Šváb
Barbora Švábová

10:39:00 16:11:55 05:32:55 00:00:00 0 0 282 282
31. Operace Adam 84 (1) MD Lucie Drbalová
David Šmitmajer

10:00:00 16:07:43 06:07:43 00:07:43 -25 0 307 282
32. Holátka (67) MD Eva Holá
Radek Holý
10:16:00 16:08:34 05:52:34 00:00:00 0 0 280 280
33. PePa (43) MD Petr Šedý
Pavlína Vojtová

10:10:00 15:39:33 05:29:33 00:00:00 0 0 246 246
34. Bersyk (121) MD Eva Sýkorová
Jirka Berkovec

10:30:00 16:26:03 05:56:03 00:00:00 0 0 246 246
35. Květničtí démoni (186) MD Tereza Kacířová
Honza Hejna
10:46:00 17:09:27 06:23:27 00:23:27 -175 0 421 246
36. Starý mladý (20) MD Tomáš Langer
Erika Langerová

10:05:00 16:14:28 06:09:28 00:09:28 -35 0 280 245
37. 9,15 Richterovy stupnice (78) MD Kateřina Vágnerová
Jaromír Šíma

10:19:00 16:17:03 05:58:03 00:00:00 0 0 240 240
38. Farma květnických démonů (89) MD Adam Bláha
Aneta Hejnová

10:22:00 16:12:42 05:50:42 00:00:00 0 0 210 210
39. Trafo Hadačka (80) MD Karin Jánská
Ladislav Jánský
10:20:00 16:16:49 05:56:49 00:00:00 0 0 189 189
40. Kupředu kobliha (6) MD Jiří Rydrych
Helena Rydrychová

10:01:00 15:33:33 05:32:33 00:00:00 0 0 187 187
41. Beránci (25) MD Svatopluk Beránek
Pavla Beránková

10:06:00 15:42:42 05:36:42 00:00:00 0 0 187 187
42. Jedemdýku team (24) MD Jan Němec
Marie Pechová

10:06:00 14:59:22 04:53:22 00:00:00 0 0 180 180
43. Mašinky (58) MD Petr Mašek
Lenka Mašková

10:14:00 16:20:56 06:06:56 00:06:56 -20 0 194 174
44. Adámek (173) MD Renáta Andrejsová
Vratislav Mošna

10:43:00 16:16:00 05:33:00 00:00:00 0 0 124 124
45. Krocíci (109) MD Patrik Kroc
Veronika Niederlová
10:27:00 0 0 DNF