Konečná výsledková listina - MM

Pořadí Název a číslo týmu Kategorie Členové týmu Start Cíl Čas Zpoždění Penalizace Bonus body Body Body s penalizací
1. RadyneBike.cz D (104) MM Daniel Götz
Kamil Koprnický

10:26:00 16:28:46 06:02:46 00:02:46 -6 0 863 857
2. RadyneBike.cz (120) MM Petr Šedivec
David Kuzma

10:30:00 16:25:15 05:55:15 00:00:00 0 0 618 618
3. ski-instruktori.cz (7) MM Martin Balcar
Martin Klička

10:01:00 15:53:31 05:52:31 00:00:00 0 0 571 571
4. Jednotka pivního nasazení (101) MM Ivan Martiška
Jan Lamgmajer

10:25:00 16:31:07 06:06:07 00:06:07 -20 0 525 505
5. Dál zato horší cestou (106) MM Jiří Tatoušek
Petr Tatoušek

10:26:00 16:18:10 05:52:10 00:00:00 0 0 500 500
6. Hrbatí psi (199) MM Jiří Fišer (172)
Petr Marhoun

10:49:00 16:44:37 05:55:37 00:00:00 0 0 496 496
7. Zase v háji (49) MM Jan Zíma
Rostislav Sladký (324)

10:12:00 16:13:37 06:01:37 00:01:37 -4 0 479 475
8. SatanBikers2 (197) MM Filip Půta
Tomáš Půta

10:49:00 16:32:54 05:43:54 00:00:00 0 0 452 452
9. PAT a MAT (88) MM Daniel Buchtelik
Ondřej Buchtelík

10:22:00 16:21:33 05:59:33 00:00:00 0 0 448 448
10. Jezevci (202) MM Marek Sláma
Tomáš Opat

10:50:00 16:40:10 05:50:10 00:00:00 0 0 439 439
11. 321Start (158) MM Jiří Bouzek
Petr Havlíček

10:39:00 16:16:41 05:37:41 00:00:00 0 0 422 422
12. MiHo (164) MM Jan Tryzna
Michal Ekl

10:41:00 16:41:12 06:00:12 00:00:12 -2 0 424 422
13. Satan bikers (144) MM Adam Babor
Martin Lučan

10:36:00 16:31:14 05:55:14 00:00:00 0 0 416 416
14. Lokotraktor (45) MM Jiří Popule
Tomáš Popule

10:11:00 16:03:23 05:52:23 00:00:00 0 0 403 403
15. Hledej Šmudlo (145) MM Jan Řípa
Radek Krechler

10:36:00 16:44:35 06:08:35 00:08:35 -30 0 432 402
16. Martin bike team (96) MM Martin Mach
Martin Jankovec

10:24:00 16:08:52 05:44:52 00:00:00 0 0 384 384
17. RotoNedi (182) MM Petr Nedavaška
Vojtěch Nedavaška

10:45:00 16:44:39 05:59:39 00:00:00 0 0 377 377
18. Bankéří (175) MM Pavel Veselý
Václav Toncar

10:43:00 16:01:47 05:18:47 00:00:00 0 0 357 357
19. Repetenačtvrtou (188) MM Jakub Svoboda
Miroslav Tichý

10:47:00 17:03:00 06:16:00 00:16:00 -95 0 431 336
20. Velbud Team 2 (2) MM Jiří Bouda
Luděk Bech

10:00:00 15:46:57 05:46:57 00:00:00 0 0 325 325
21. Valící se Lavina (55) MM Matěj Franěk
Josef Bláha

10:13:00 16:03:05 05:50:05 00:00:00 0 0 319 319
22. Buřti v Triku (153) MM Tomáš Šperl
Jan Vlček

10:38:00 16:26:26 05:48:26 00:00:00 0 0 318 318
23. Kukačky (61) MM Tomáš Doležal
Štěpán Pšenička

10:15:00 16:06:16 05:51:16 00:00:00 0 0 313 313
24. Na pohodu (44) MM Michal Seménka (590)
Jiří Zouhar

10:11:00 15:50:59 05:39:59 00:00:00 0 0 106 106
25. eMan Numero Uno (46) MM Michal Czinner
Petr Šigut

10:11:00 16:53:21 06:42:21 00:42:21 -365 0 459 94
26. Přeštický krTrek (193) MM Petr Štengl
Milan Vacík

10:48:00 17:20:05 06:32:05 00:32:05 -265 0 265 0
27. Z(a)tracení (35) MM Jiří Kaplan (714)
Jakub Najmon

10:08:00 16:49:32 06:41:32 00:41:32 -355 0 352 -3
28. Stable.cz (149) MM Evžen Eiba
Jakub Zvěřina

10:37:00 17:35:53 06:58:53 00:58:53 -525 0 351 -174
29. GC Star (196) MM Viktor Nemec (421)
Filip Němec
10:49:00 16:44:55 05:55:55 00:00:00 0 0 314 DNF (314)
30. eMan 1 (4) MM Michal Košek
Vladimír Toman
10:01:00 15:38:33 05:37:33 00:00:00 0 0 298 DNF (298)
31. Pomalu a zmateně (11) MM Jakub Klíma
Roman Knedlhans

10:02:00 0 0 DNF
32. Kolouši (194) MM Miroslav Obeslo
Martin Ruppert

10:48:00 0 0 DNF