Konečná výsledková listina - MD+

Pořadí Název a číslo týmu Kategorie Členové týmu Start Cíl Čas Zpoždění Penalizace Bonus body Body Body s penalizací
1. MTBO Slaný (148) MD+ Iveta Pachmanová (534)
Petr Svoboda (286)

10:37:00 16:33:39 05:56:39 00:00:00 0 0 614 614
2. KAPA (92) MD+ Karla Jáglová (717)
Pavel Runt
10:23:00 16:16:08 05:53:08 00:00:00 0 0 566 566
3. Kunartický Go&Yacht Club (119) MD+ Marie Hrdinová
Pavel Horák

10:29:00 16:32:59 06:03:59 00:03:59 -8 0 540 532
4. Pivovar Kocour (200) MD+ Dejna Odvody (184)
Alexandr Kotačka (73)

10:50:00 16:49:15 05:59:15 00:00:00 0 0 525 525
5. Babička a dědeček (190) MD+ Mirka Špalková (619)
Miroslav Špalek (618)

10:47:00 16:55:39 06:08:39 00:08:39 -30 0 550 520
6. Zpomalovací pruhy (155) MD+ Tereza Páclová (32)
Vláďa Pokorný (31)

10:38:00 16:27:22 05:49:22 00:00:00 0 0 480 480
7. Rhabarberbarbarabar (42) MD+ Lucie Smolková
Rosťa Frys

10:10:00 16:06:38 05:56:38 00:00:00 0 0 449 449
8. Krokouši (31) MD+ Jakub Illner
Daniela Illnerová

10:07:00 16:02:27 05:55:27 00:00:00 0 0 437 437
9. VIPrahlo (201) MD+ Jindra Vostrá (63)
Jarda Řízek

10:50:00 16:52:57 06:02:57 00:02:57 -6 0 428 422
10. S-Team (93) MD+ Jan Smolka (691)
Romana Smolková
10:23:00 16:15:19 05:52:19 00:00:00 0 0 420 420
11. Kufrujsnámi (0) MD+ Libor Hubálek (437)
Patricie Hubálková (346)
10:00:00 15:52:36 05:52:36 00:00:00 0 0 415 415
12. Náplavky (72) MD+ Katka Nováková
Marek Dorazil

10:18:00 15:55:53 05:37:53 00:00:00 0 0 396 396
13. BETA URSUS 2 (192) MD+ Vít Konečný
Hana Konečná

10:48:00 16:45:46 05:57:46 00:00:00 0 0 382 382
14. Los Perdidos (152) MD+ Leoš Reiterman
Miroslava Reitermanová

10:38:00 15:57:40 05:19:40 00:00:00 0 0 381 381
15. LOST (105) MD+ Pavel Kubík (674)
Daniela Kubíková

10:26:00 15:54:40 05:28:40 00:00:00 0 0 380 380
16. TRAFO BIKE TEAM (47) MD+ Milan Junek
Lada Benešová
10:11:00 16:12:11 06:01:11 00:01:11 -4 0 381 377
17. Lesní skřítci (126) MD+ Hana Krocová (357)
Míla Kroc (358)

10:31:00 16:26:34 05:55:34 00:00:00 0 0 353 353
18. Team snů (174) MD+ David Straka
Iveta Zastoupilová

10:43:00 16:41:26 05:58:26 00:00:00 0 0 345 345
19. Branické šipky (21) MD+ Jarka Koplíková
Tomáš Koplík

10:05:00 15:11:20 05:06:20 00:00:00 0 0 344 344
20. FIRESI (53) MD+ Andrea Firešová
Radek Fireš

10:13:00 16:15:06 06:02:06 00:02:06 -6 0 346 340
21. Antonín Sova (62) MD+ Lenka Nežádalová
Zbyšek Chvojka

10:15:00 16:24:49 06:09:49 00:09:49 -35 0 355 320
22. Krvavý záda (129) MD+ Rony Mirek Barták (129)
Barbora Obdržálková

10:32:00 16:11:19 05:39:19 00:00:00 0 0 307 307
23. Dezorientovaní Bizoni (28) MD+ Martina Špádová
Karel Špáda

10:07:00 15:40:31 05:33:31 00:00:00 0 0 289 289
24. JaKaVi (108) MD+ Jaroslav Viktora
Kateřina Viktorová

10:27:00 15:59:39 05:32:39 00:00:00 0 0 213 213
25. Bejby a Brouk (151) MD+ Ladislav Možný
Martina Možná
10:25:00 16:23:22 05:58:22 00:00:00 0 0 206 206
26. TraSAABci (5) MD+ Eva Třasáková
Jaroslav Třasák

10:01:00 15:30:41 05:29:41 00:00:00 0 0 187 187
27. Šlapající optimisti (167) MD+ Jitka Optimová
Pavel Optima

10:41:00 15:32:15 04:51:15 00:00:00 0 0 180 180
28. Červánci (169) MD+ Petr Červinka
Jaroslava Červinková

10:42:00 15:44:47 05:02:47 00:00:00 0 0 157 157
29. Pojišťováci (33) MD+ Eva Weislová
Pavel Weisl

10:08:00 17:07:24 06:59:24 00:59:24 -535 0 390 -145
30. Jalud 106 (34) MD+ Ludmila Ludvíková (670)
Jaroslav David (669)
10:08:00 15:39:26 05:31:26 00:00:00 0 0 272 DNF (272)
31. Jedou - to fičí (165) MD+ Martin Kučera
Martina Matějková

10:41:00 17:46:02 07:05:02 01:05:02 -595 0 DNF (-595)