Startovní číslo Název týmu Kategorie Členové týmu Zapůjčení mapníku Kdy plánujete přijet? Jak se zdržíte? Registrován Platba Předpokládaný startovací čas
1 Turistický oddíl MM+ Michal Kovář (920)
Zdeněk Pošvec (949)
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:00:00
2 Kufrujsnámi MD+ Libor Hubálek (437)
Patricie Hubálková (346)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:00:00
3 Slídilky DD+ Ivana Lacigová
Šárka Švábková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:00:00
4 Kafáči MD Lucie Kafková (Nemáme )
Ondrej Kafka (Nemáme )
kobylkomapník kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:00:00
5 Ztracené Semilky DD Lenka Havlová
Lucia Rambousková
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:01:00
6 SPORŤÁCI TEAM I. MM Michal Švestka
Marcel Bažant
kobylkomapník kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:01:00
7 Výlet Panečků MD Markéta Pancová
Petr Panec
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:01:00
8 Tryskotrosky MM+ Jan Stejskal
Michal Burda
v pátek večer hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ano 10:01:00
9 Sveřepí šakali 2 MN Karolína Eibová
Evžen Eiba
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:02:00
10 Sveřepí šakali 1 SN Milena Eibová
Jan Eiba
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:02:00
11 Oborské běhny PL Kuba Koplík
Dominika Koplík
Rosa Koplík
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:02:00
12 Branické šipky MD+ Tomáš Koplík
Jarka Koplíková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:02:00
13 Kačomyš MN Tomášek Vejvoda
Kateřina a Michal Vejvodovi
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:03:00
14 Kabrňaci MD Petr Kneř (860)
Iva Bezděková (44)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:03:00
15 RUK-Rychle Unavení Kluci MM Tomáš Odcházel
Jiří Kolář
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:03:00
16 SPORŤÁCI TEAM II. MM Honza Rulc
Tomáš Janů
kobylkomapník kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:03:00
17 Duškovic kluci MN Milan Duška
Bertík Duška
kobylkomapník kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:04:00
18 Duškovic holky SN Klára Dušková
Mája Dušková
kobylkomapník kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:04:00
19 Bleskové z KERTEAMU SN Adam Bartolomějev
Pavel Bartolomějev
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:04:00
20 Lachtani MM+ Ivan Kozák
Zdeněk Hačecký
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:04:00
21 Holky na kole SN Johana Bartolomějevová
Martina Srbová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:05:00
22 Pomalu a zmateně MM+ Jakub Klíma
Daniel Kraus
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ano 10:05:00
23 Dynal Bike Team MM+ Martin Sklenář
Pavel Prey
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Sponzor 10:05:00
24 Naboso SN Marek Holinka
Jindřich Sobotka
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:05:00
25 HaBr MD Jitka Hanušová
Jan Hanuš
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:06:00
26 Kappa MN Pavel Mička
Julie Mičková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:06:00
27 BuBu team MD+ Petr Butula
Pavlína Butulová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:06:00
28 Vinařická letka SN Jan Šírl
Petr Šírl
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:06:00
29 Naboso naděje SN Veronika Sobotková
Natálie Sobotková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:07:00
30 ski-instruktori.cz SN Martin Balcar
Matyáš Balcar
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:07:00
31 Bob tým MD Petr Bartolomějev
Julie Bartolomějevová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:07:00
32 Antonín Sova MD+ Lenka Nežádalová
Zbyšek Chvojka
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:07:00
33 Kupředu kobliha MD Jiří Rydrych
Helena Rydrychová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:08:00
34 Svatousci MN Šárka Svatá
Dominika Svatá
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:08:00
35 MTBO Kolotoč MD Petr Pruner (28)
Tereza Hnátková (697)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:08:00
36 Beránci DD Satopluk Beránek
Pavla Beránková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:08:00
37 KERTEAM originál SN Ella Kervitcerová
Jan Kervitcer
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:09:00
38 Téčka MN Jan Tangelmayer
Magdaléna Tangelmayerová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:09:00
39 Rovenské Trosky MD+ Lukáš David
Andrea Bímová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ano 10:09:00
40 Děrgli PL Eliška Děrglová
Jan Děrgel
Václav Děrgel
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:09:00
41 Hledej Šmudlo PL Jan Řípa
Terezka Řípová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:10:00
42 a vůbec MD Matyáš Roznětinský
Jolana Dubová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:10:00
43 Žárovky MD+ Pavla Svítilová
Petr Svítil
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:10:00
44 Zoufalé kolistky DD+ Ivana Šarbochová
Markéta Roznětinská
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:10:00
45 Lokotraktor MM Jiří Popule
Tomáš Popule
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:11:00
46 Kulíšci MD Barbora Roznětinská
Viktor Gazda
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:11:00
47 Vidlák & Bumbác DD+ Kristina Gybasovvá (263)
Petra Kočárková (72)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:11:00
48 Pod bednou MM+ Petr Bašus
Ladislav Franta
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:11:00
49 PePa team MD+ Pavla Matyková (48)
Petr Zeman (47)
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ne 10:12:00
50 Vyhlídková jízda DD+ Dagmar Musilová (361)
Markéta Švejdová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:12:00
51 Jak se budem jmenovat? SN Vojtěch Kadlus
Světla Karešová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:12:00
52 fotbalisti na kole MN Šimon Kadlus
Pavel Kareš
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:12:00
53 Buřti v Triku MM Tomáš Šperlík
Honza Vlček
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:13:00
54 Houbaři DD Tomáš Matyk
Jaroslav Matyk
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ne 10:13:00
55 Jedem co to jde MD Hana Ševčíková
Milan Ševčík
kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:13:00
56 Krvavý záda MD+ Miroslav Barták (129)
Barbora Obdržálková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:13:00
57 JELI-TO DD Lenka Jandova
Iveta Duspivova
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:14:00
58 Bez ambic MD+ Gabriela Kamírová
Pavel Martinec
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:14:00
59 Danča a Michal MD+ Dana Jelenová
Michal Choura
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:14:00
60 ZMHP PL Zdeněk Peroutka
Marie Peroutkova
Hana Peroutkova
kobylkomapník kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:14:00
61 Kunratický Go&Yacht Club MD+ Pavel Horák (93)
Marie Hrdinová (92)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ano 10:15:00
62 Dvě Jany ze Stropníku DD Jana Lužinová
Jana Matoušková
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:15:00
63 Mazané lišky MN Jitka Dvořáková
Klaudie Chocová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:15:00
64 Medvědi MD Zuzana Gregorova
Zuzana Gregorova
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:15:00
65 Lemuři SN Filip Böhm
Martin Böhm
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:16:00
66 Fialky z Podskalí SN Tomáš Fiala
Oskar Fiala
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ano 10:16:00
67 andy & marty mcfly MM Martin Hrdonka
Ondřej Hrdonka
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:16:00
68 Gumicuk MD Andrea Pavlisová
Tomáš Jindřich
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:16:00
69 Jedem co to de MD+ Jiří Tříska
Milena Bartošová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:17:00
70 Vžžžmmm PL Michal Sem (590)
Erik Sem
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:17:00
71 Lesní bludičky DD Martina Križanová
Alena Böhmová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:17:00
72 Vltavíni MD Jakub Šantora
Eliška Šantorová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:17:00
73 Rugby Plzen MM Marek Pavlis
Lukas Kratky
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ano 10:18:00
74 Dojedem v pohode SN Marian Rychtecky
Lucie Rychtecka
kobylkomapník2020 v pátek večer hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ne 10:18:00
75 Krasojezdkyně DD+ Jana Barvíková
Kamila Dvořáková
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:18:00
76 Medvídci MD+ Iveta Zastoupilová
Kamil Nejezchleba
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:18:00
77 DeDa Team DD Dana Čubová
Denisa Tomková
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:19:00
78 9,15 Richterovy stupnice MD Kateřína Vágnerová
Jaromír Šíma
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Sponzor 10:19:00
79 EKG Team MD Lukáš Čuba
Michaela Pelikánová
kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:19:00
80 Žížaly na wejletě PL Vendula Pekárková
Vendelín Žižka
Vendula Pekárková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:19:00
81 Plzeň team MM+ Michal Mach
Radek Stráský
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:20:00
82 Krokouši MD+ Daniela Illnerová
Jakub Illner
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:20:00
83 Skalníci 1 SN Nikola Písková
Tereza Písková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:20:00
84 Skalníci 2 SN Tomáš Písek
Petr Písek
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:20:00
85 Peškohaus B MD Josef Matoušek
Markéta Matoušková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:21:00
86 Peškohaus A MD Petra Matoušková
Ondřej Matoušek
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:21:00
87 MTBO Slaný MD+ Iveta Pachmanová (534)
Petr Svoboda (286)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:21:00
88 MTB Lány MM+ Jan Kindl
Michal Axamit
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:21:00
89 Větší KolovráteK MN Viktor Kučera
Martin Kučera
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:22:00
90 Menší KolovráteK MN Kryštof Kučera
Bára Kučerová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:22:00
91 Super šneci SN Pavel Novák
Stela Nováková
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:22:00
92 Gorily v mlze MD Jana Ždánská
Tomáš Ždánský
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:22:00
93 eMan MM Vladimír Toman
Michal Košek
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ne 10:23:00
94 Zlatohlávci MN Běla Němcová
Martin Němec
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:23:00
95 Emuovi MD Radka Šlegrová
Kamil Šlegr
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:23:00
96 Chrobáci MN Bohuslav Němec
Jakub Němec
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:23:00
97 Rhabarberbarbarabar MD+ Lucie Smolková
Rosťa Frys
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:24:00
98 Hlavně nebreč PL Lenka Nováková
Štěpán Novák
Magdalena Nováková
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:24:00
99 MiHoNi MM Michal Ekl
Jan Tryzna
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:24:00
100 Výlet krajinou DD Veronika Roudná (701)
Martina Vašáková (715)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:24:00
101 Jednotka pivního nasazení MM Ivan Martiška
Jan Langmajer
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:25:00
102 Kamon MM Pavel Schut
Tonda Schut
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:25:00
103 Braníci MD+ Libuše Srbová
Martin Srb
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:25:00
104 Ropáci SN Rudolf Ropek
Sofie Ropková
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:25:00
105 Transbrody SN Martin Lesage
Radek Lesage
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:26:00
106 Ztrácíme se o 106! MM+ Vladimír Cífka
Martin Biša
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:26:00
107 Babička a dědeček MD+ Mirka Špalková (619)
Miroslav Špalek (618)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:26:00
108 Berounské šlapky MD+ Pavel Roubal
Hanka Šilhová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:26:00
109 už nikam nejedu MD Vojta Petrák
Bára Frysová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:27:00
110 Zese v háji MM Ľubomír Šujan
Rostislav Sladký (324)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:27:00
111 Chromý koně MM+ Petr Marusič (254)
Vladimír Zborník (574)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:27:00
112 Flashbreak MM+ Leo Voňka
Jaroslav Frelich
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:27:00
113 Posádka šíleného domu SN Martina Němcová
Vojta Němec
kobylkomapník kobylkomapník2020 v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:28:00
114 Homer a Líza SN Honza Němec
Viktorka Němcová
kobylkomapník2020 v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:28:00
115 Lhůta forever MM Roman Čech
Jan Protiva
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:28:00
116 Podkletí MM+ Jan Flašar
Jiří Lenc
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:28:00
117 Kroupíci SN David Kroupa
Jakub Kroupa
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:29:00
118 Kroupky SN Petra Kroupová
Magdalena Kroupová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:29:00
119 Bulfové MD+ Karel Landkammer
Jana Landkammerová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:29:00
120 Prosecco DD+ Marketa Janouchova
Dana Jizbova
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ne 10:29:00
121 Květničtí démoni-béčko MD Aneta Hejnová
Adam Bláha
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:30:00
122 Rychle ale honem MD Robert Pěnička (2458)
Dagmar Pěničková (2459)
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ano 10:30:00
123 Černý Šváb MD Barbora Švábová
Tomáš Černý
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:30:00
124 Pat@ Mat MM+ Daniel Buchtelik
Milan Vety Vetengl
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:30:00
125 KaPa MD+ Karla Jáglová
Pavel Runt
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:31:00
126 Lesní skritci MD+ Hana Krocova (347)
Miloslav Kroc (348)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:31:00
127 Krocíci PL Patrik Kroc
Veronika Krocová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:31:00
128 KaK MD+ Karel Kavalír
Kateřina Kavalírová
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:31:00
129 Jedlicky MD+ Jan Matejka
Pavla Matejkova
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:32:00
130 Kamtobude seuvidí DD Martina Hanzlíčková (116)
Jana Cermanová
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:32:00
131 Mimořádná linka OK MD+ Miroslav Obešlo
Eva Obešlová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ano 10:32:00
132 Bouďáci MN Matěj Chalupka
Marek Chalupka
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:32:00
133 Dezorient Express MN David Vajsochr
Jana Vajsochrová
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:33:00
134 OutdoorOutsider 134 PL Vlastimil Gruber
Martin Gruber
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:33:00
135 RadyneBike.cz MM Daniel Götz
Kamil Koprnický
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:33:00
136 Nalezené kobylky MN David Moučka
Tonička Moučková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:33:00
137 Marten’s power DD Nikola Sixtová
Daniela Nemravová
kobylkomapník v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:34:00
138 RHC Bikeriding DD+ Jitka Ščerbová (668)
Eva Pyková (543)
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:34:00
139 Ztracené bednění MD Jana Kovandová
Jan Pejcha
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:34:00
140 JÁ&pohoda PL Jakub Šváb (681)
Adéla Švábová
Markéta Švábová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:34:00
141 Geotour MD+ Jana Šustrová
Jana Šustrová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:35:00
142 PePa MD+ Petr Šedý
Pavlína Vojtová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:35:00
143 Jedem s medem PL Pavla Šimrová (359)
Jan Šimr
Ondřej Šimr
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:35:00
144 To se zvládne:-) MM Petr Horák
Pavel Martinů
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ne 10:35:00
145 KamZaSněhem.cz MD Martin Sajal
Lenka Kotačková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:36:00
146 Bratři v biku X MD+ Martin Forejt
Vojtěch Forejt
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:36:00
147 EmKa PL Kateřina Menzlová
Ema Menzlová
Ela Menzlová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:36:00
148 PÁNI MRKÁNI PL Zuzana Burianová
Martin Burian
Aurélie a Žofie Burianovy
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:36:00
149 Vesmirna strela MN Tereza Fremrova
Magdalena Fremrova
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:37:00
150 Rezerva pro sponzora 1 MM Zdeněk Brůna
Zdeněk Brůna
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 20.01.2023 Ne 10:37:00
151 Rezerva pro sponzora 2 MM Zdeněk Brůna
Zdeněk Brůna
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 20.01.2023 Ne 10:37:00
152 Soví hnízdo MD Václav Hlůžek
Iveta Hlůžková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:37:00
153 Mazlík jede na výlet! MN Jiří Berkovec
Sofie Berkovcová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:38:00
154 Jendřejčice Dračice MN Klára Jendřejčíková
Sára Jendřejčíková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:38:00
155 Šelmičky GiAmVe SN Gita Berkovcová
Amálka Berkovcová Vendy Sýkorová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:38:00
156 Štepson Evenson MN Eva Sýkorová
Štěpán Sýkora
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:38:00
157 Šakalové z Řeže SN Matyáš Kadlec
Šimon Kadlec
kobylkomapník kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:39:00
158 Horákovic šikulové z Bučic SN Radim Horák
Vojta Horák
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:39:00
159 Zkratkomil a Bludimír MM+ Radovan Čížek
Štěpán Aubrecht
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:39:00
160 Los Vorlos MM+ Tomáš Šimek (607)
Jiří Pelnář (535)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:39:00
161 Frýbovci MN Miky Valeš
Honza Valeš
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:40:00
162 Böhmíci MD+ Radek Böhm
Petra Böhmová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:40:00
163 Pospa team 1 SN Pavel Pospíšil
Pavel Pospíšil
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:40:00
164 Pospa team 2 SN Veronika Pospíšilová
Michal Šembera
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:40:00
165 Kobouzdý Rompad SN Tomáš Frolík
Vít Frolík
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ne 10:41:00
166 Kolováci PL Slávek Paule
Jindřiška Paule
Tereza Paule
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 22.01.2023 Ne 10:41:00
167 Kolem s kolem … MD+ Eva Weislova
Pavel Weisl
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 22.01.2023 Ano 10:41:00
168 Koloshop Team DD+ Tamara Chalupecká (617)
Jitka Gartnerová (369)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 22.01.2023 Ano 10:41:00
169 PK & M@tess MM Martin Jankovec
Martin Mach
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:42:00
170 PBV Brno 02. MD+ Radek Hrnčíř
Tereza Matyášová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:42:00
171 Fišeráci MM Jaroslav Fišer
Jaroslav Fišer ml.
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ne 10:42:00
172 Kryštof tým MN Kryštof Kubáč
Petr Kubáč
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 22.01.2023 Ne 10:42:00
173 Funglový menisky MM+ Josef Bláha
Tomáš Franěk
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 22.01.2023 Ne 10:43:00
174 Suci z Ag MD+ Zuzana Součková
Jan Soucek
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 22.01.2023 Ne 10:43:00
175 Jako vejce vejci SN Michal Varady
Vilém Varady
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:43:00
176 Nemráti MM Jaroslav Buchar
Upřesním Upřesním
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 22.01.2023 Ano 10:43:00
177 PBV Brno 03. MD+ David Náhlovský (306)
Iva Veselá
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:44:00
178 PBV Brno 04. MM+ Tomáš Pohl
Maroš Erdziak
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:44:00
179 Opatrně, ale vostře! MD Václav Kroupa (12)
Jana Kroupová (14)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2023 Ne 10:44:00
180 PBV Brno 01. MM Petr Hrabal
Michal Venhuda
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:44:00
181 Holátka MM Martin Holý
Radek Holý
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 22.01.2023 Ne 10:45:00
182 SP Kolo MM+ Roman Spudil (111)
Přemysl Hošek (110)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ano 10:45:00
183 Unhošť jede! SN Martin Doubek
Vojtech Doubek
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 22.01.2023 Ano 10:45:00
184 Bob a Bobek MM Luboš Otta
Ondřej Hireš
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 22.01.2023 Ne 10:45:00
185 Myšáci SN Jana Hassmannová
Matyáš Chlapec
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 22.01.2023 Ne 10:46:00
186 D+J MD+ David Cichý
Jiří Šulc
kobylkomapník2020 v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 22.01.2023 Ne 10:46:00
187 Kukačky MM Štěpán Pšenička
Jindřich Vaňous
kobylkomapník kobylkomapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 22.01.2023 Ano 10:46:00
188 Kožíšci Boys SN Tomáš Kožíšek
Petr Kožíšek (570)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:46:00
189 Ztraceni v mapě MD Zuzana Kožíšková (571)
Tonda Havel
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:47:00
190 Jelita MM Michal Červenka
Šimon Červenka
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ano 10:47:00
191 Užíváme si to MD Pavel Minář
Lenka Minářová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:47:00
192 Lišák s lasicí MD Honza Hejna
Tereza Kacířová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:47:00
193 DaMi Team MM Daniel Holler
Michal Pavelek
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 22.01.2023 Ne 10:48:00
194 Jakouši DD Klárka Jakoušová
Šárka Jakoušová
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 22.01.2023 Ne 10:48:00
195 Ma & Pa MM Matěj Vítek Šedivec
Pavel Kašpar
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 22.01.2023 Ne 10:48:00
196 Dezorientovaní bizoni MD+ Martina Špádová (202)
Karel Špáda (203)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 22.01.2023 Ano 10:48:00
197 EPO ONE MD Tereza Poláková
Tomáš Buňata
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 22.01.2023 Ne 10:49:00
198 Kolovrátky SN Vít Heřman
Štěpánka Heřmanová
kobylkomapník2020 v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 22.01.2023 Ne 10:49:00
199 Květničtí démoni MM+ Martin Kareis
Jiří Hejna (137)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:49:00
200 Pivovar Kocour MD+ Krasava Nedozírná (666)
Alexandr Kotačka (73)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:49:00
Počet týmů: 200