Startovní číslo Název týmu Kategorie Členové týmu Zapůjčení mapníku Kdy plánujete přijet? Jak se zdržíte? Registrován Platba Předpokládaný startovací čas
4 Kafáči MD Lucie Kafková (Nemáme )
Ondrej Kafka (Nemáme )
kobylkomapník2020 kobylkomapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:00:00
7 Výlet Panečků MD Markéta Pancová
Petr Panec
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:01:00
14 Kabrňaci MD Petr Kneř (860)
Iva Bezděková (44)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:03:00
25 HaBr MD Jitka Hanušová
Jan Hanuš
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:06:00
31 Bob tým MD Petr Bartolomějev
Julie Bartolomějevová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:07:00
33 Kupředu kobliha MD Jiří Rydrych
Helena Rydrychová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:08:00
35 MTBO Kolotoč MD Petr Pruner (28)
Tereza Hnátková (697)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:08:00
42 a vůbec MD Matyáš Roznětinský
Jolana Dubová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:10:00
46 Kulíšci MD Barbora Roznětinská
Viktor Gazda
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ne 10:11:00
55 Jedem co to jde MD Hana Ševčíková
Milan Ševčík
kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:13:00
64 Medvědi MD Zuzana Gregorova
Zuzana Gregorova
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:15:00
68 Gumicuk MD Andrea Pavlisová
Tomáš Jindřich
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:16:00
72 Vltavíni MD Jakub Šantora
Eliška Šantorová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:17:00
78 9,15 Richterovy stupnice MD Kateřína Vágnerová
Jaromír Šíma
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Sponzor 10:19:00
79 EKG Team MD Lukáš Čuba
Michaela Pelikánová
kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:19:00
85 Peškohaus B MD Josef Matoušek
Markéta Matoušková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:21:00
86 Peškohaus A MD Petra Matoušková
Ondřej Matoušek
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:21:00
92 Gorily v mlze MD Jana Ždánská
Tomáš Ždánský
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:22:00
95 Emuovi MD Radka Šlegrová
Kamil Šlegr
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:23:00
109 už nikam nejedu MD Vojta Petrák
Bára Frysová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ne 10:27:00
121 Květničtí démoni-béčko MD Aneta Hejnová
Adam Bláha
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:30:00
122 Rychle ale honem MD Robert Pěnička (2458)
Dagmar Pěničková (2459)
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.01.2023 Ano 10:30:00
123 Černý Šváb MD Barbora Švábová
Tomáš Černý
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:30:00
139 Ztracené bednění MD Jana Kovandová
Jan Pejcha
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:34:00
145 KamZaSněhem.cz MD Martin Sajal
Lenka Kotačková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:36:00
152 Soví hnízdo MD Václav Hlůžek
Iveta Hlůžková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:37:00
179 Opatrně, ale vostře! MD Václav Kroupa (12)
Jana Kroupová (14)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2023 Ne 10:44:00
189 Ztraceni v mapě MD Zuzana Kožíšková (571)
Tonda Havel
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.01.2023 Ano 10:47:00
191 Užíváme si to MD Pavel Minář
Lenka Minářová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.01.2023 Ne 10:47:00
192 Lišák s lasicí MD Honza Hejna
Tereza Kacířová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 21.01.2023 Ano 10:47:00
197 EPO ONE MD Tereza Poláková
Tomáš Buňata
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 22.01.2023 Ne 10:49:00
Počet týmů: 31