Startovní číslo Název týmu Kategorie Členové týmu Zapůjčení mapníku Kdy plánujete přijet? Jak se zdržíte? Registrován Platba Předpokládaný startovací čas
1 Kufrujsnámi MD+ Libor Hubálek (437)
Patricie Hubálková (346)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:00:00
2 Sovi hnizdo MD Vaclav Hluzek
Iveta Hluzkova
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ne 10:00:00
3 Kuře a lá Bažant MD Jaroslav Zágner
Petra Zágnerová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:00:00
4 CK Kalubice SN Jakub Holcman
Vojta Holcman
kobylkomapník v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 06.06.2021 Ne 10:00:00
5 Koloshop Team DD Jitka Gartnerová (369)
Tamara Chalupecká (617)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:01:00
6 Hledej Šmudlo PL Jan Řípa
Terezka Řípová
Lenka Řípová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:01:00
7 Kobouzdý Rompad SN Tomáš Frolík
Vítek Frolík
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 09.01.2021 Ano 10:01:00
8 Kupředu kobliha MD Jiří Rydrych
Helena Rydrychová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:01:00
9 Marten's power DD Nikola Sixtová
Daniela Nemravová
kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ne 10:02:00
10 MTBO Slaný MD+ Iveta Pachmanová (534)
Petr Svoboda (286)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 31.05.2021 Ano 10:02:00
11 Vyhlídková jízda :-) SN Dagmar Musilová (361)
Barbora Uzlíková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:02:00
12 Branické šipky MD+ Tomáš Koplík
Jarka Koplíková
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 09.01.2021 Ano 10:02:00
13 Kačomyš MN Tomášek Vejvoda
Kateřina Vejvodová
Michal Vejvoda
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:03:00
14 TřaSAABci MD+ Eva Třasáková
Jaroslav Třasák
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:03:00
15 S úsměvem DD+ Jitka Coufalová
Radka Helešicová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:03:00
16 Gorily v mlze SN Jana Ždánská
Tomáš Ždánský
RaMachmapník RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 05.05.2021 Sponzor 10:03:00
17 ski-instruktori.cz MM Martin Balcar
Martin Klička
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:04:00
18 RUK - Rychle Unavení Kluci MM Tomáš Odcházel
Jiří Kolář
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:04:00
19 Pusté Kapusty MD Petr Suchý
Lenka Suchá
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 22.05.2021 Ano 10:04:00
20 Velbud Team MM Jiří Bouda
Luděk Bech
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:04:00
21 Danča&Michal MD+ Dana Jelenová
Michal Choura
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:05:00
22 Pomalu a zmateně MM Jakub Klíma
Daniel Kraus
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 09.01.2021 Ano 10:05:00
23 Dynal bike team MM+ Martin Sklenář
Pavel Prey
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Sponzor 10:05:00
24 PAT a MAT MM Daniel Buchtelík
Milan Vety Vetengl
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:05:00
25 KaRo Team MD Robert Jícha
Kamila Třísková
RaMachmapník v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 09.01.2021 Ano 10:06:00
26 EPO / Skialp nad Hrobem Team MD+ Jan Obuškevič (143)
Iva Macholdová (696)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ne 10:06:00
27 CK Kalubice B MN Jana Holcmanová
Vašek Holcman
kobylkomapník v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 08.06.2021 Ne 10:06:00
28 eMan Team 1 MM Vladimir Toman
Ondřej Polák
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Sponzor 10:06:00
29 Mašinky MD Petr Mašek
Lenka Mašková
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ne 10:07:00
30 Beranci MD Svatopluk Beránek
Pavla Beránková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:07:00
31 Bike club Kralovice MM+ Lubomir Roub
MUDR Pavel Peterka
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 09.01.2021 Ano 10:07:00
32 Divoké kočky DD Andrea Pavlisová
Martina Paroubková
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.05.2021 Ne 10:07:00
33 STÍHAČKY DD Petra Šatrová
Pavla Urbánková
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 09.01.2021 Ano 10:08:00
34 321 Start MM Jiří Bouzek
Petr Havlíček
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 09.01.2021 Ne 10:08:00
35 To dame na pohodu MN Marian Rychtecky
Lucie Navratilova
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:08:00
36 Cyklo Krasov MM Jiri Vopat
Tomas Sklenar
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ne 10:08:00
37 Skalníci 1 DD Tereza Písková
Marta Písková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ne 10:09:00
38 Skalníci 2 SN Nikola Písková
Tomáš Písek
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ne 10:09:00
39 Pankoví kluci SN Pavel Chren
David Chren
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 21.05.2021 Ne 10:09:00
40 Jelito DD+ Lenka Jandová
Iveta Duspivová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 05.06.2021 Ne 10:09:00
41 Malá a Velká DD+ eva meluzinova
Iva Krejzová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ne 10:10:00
42 Rhabarberbarbarabar MD+ Lucie Smolková
Rosťa Frys
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:10:00
43 Starec a mlade PL Vladimir Mysik
Sebastian Mysik
Vladimir Mysik
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:10:00
44 PePa MD Pavlína Vojtová
Petr Šedý
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:10:00
45 Lokotraktor MM Jiří Popule
Tomáš Popule
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:11:00
46 Kamtobude seuvidí DD Martina Hanzlíčková (116)
Jana Cermanová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 09.01.2021 Ano 10:11:00
47 jak se budem jmenovat MN Světla Karešová (713)
Vojtěch Kadlus
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Sponzor 10:11:00
48 Dezorientovaní Bizoni MD+ Martina Špádová
Karel Špáda
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.01.2021 Ano 10:11:00
49 Jedou topiči MM Martin Kučera
Tomáš Kučera
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 10.01.2021 Ano 10:12:00
50 HaBr MD Jitka Hanušová
Jan Hanuš
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 09.01.2021 Ano 10:12:00
51 Nováci MN Pavel Novák
Stela Nováková
kobylkomapník2020 v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 11.01.2021 Ano 10:12:00
52 Drtivá porážka MD+ Irena Bílá (263)
Milan Bílý (93)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:12:00
53 Stěrače stírají MN Bohuslav Němec
Jakub Němec
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ne 10:13:00
54 Klakson troubí MN Běla Němcová
Martin Němec
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ne 10:13:00
55 Frýbovci PL Honza Valeš
Iveta Valešová
Miky a Matouš Valešovi
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 09.01.2021 Ano 10:13:00
56 Global Elite MM Matěj Franěk
Josef Bláha
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:13:00
57 Vidlák & Bumbác DD Kristina Gybasova (263)
Petra Kočárková (72)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:14:00
58 patrola MN Matýsek Bříza
Luděk Dvořák
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ne 10:14:00
59 Kryštof tým PL Kryštof Kubáč
Petr Kubáč
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:14:00
60 Babička a dědeček MD+ Mirka Špalková (619)
Miroslav Špalek (618)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:14:00
61 DRHOLOVÉ MD+ Bohumil Drnec
Eva Holá
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 10.01.2021 Ano 10:15:00
62 Velbud Team 120+ MM+ Ladislav Benýr
Jiří Karlovec
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:15:00
63 Kolné F- team DD+ Markéta Janouchová
Dana Jizbová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.01.2021 Ano 10:15:00
64 Černý Šváb MD Tomáš Černý
Barbora Švábová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.05.2021 Ano 10:15:00
65 eMan Numero Uno MM Roman Čech
Pavel Schut
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.01.2021 Sponzor 10:16:00
66 Martin team Plzeň MM Martin Mach
Martin Jankovec
kobylkomapník2020 v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:16:00
67 Fišeráci SN Jaroslav Fišer
Jaroslav Fišer ml.
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ne 10:16:00
68 Zřejmě dobrej oddíl MD Jana Šilarová (929)
Petr Kneř (860)
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:16:00
69 Jedem co to de! SN Lukáš Tříska
Milena Bartošová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ne 10:17:00
70 KolovráteK PL Kryštof Kučera
Viktor Kučera
Martin Kučera
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:17:00
71 Lesní bludičky DD Martina Križanová
Alena Böhmová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 09.01.2021 Ano 10:17:00
72 Trafo bike team MD+ Milan Junek
Lada Benešová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.01.2021 Ano 10:17:00
73 Lazar s Alzheimerem MM+ Radovan Čížek
Štěpán Aubrecht
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 18.05.2021 Ne 10:18:00
74 Šerpáci MM Ondřej Řípa (-)
Pavek Trnka (-)
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.06.2021 Ne 10:18:00
75 KAPA MD+ Karla Jáglová (717)
Pavel Runt
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:18:00
76 Bankéří MM Pavel Veselý
Václav Toncar
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 10.01.2021 Ano 10:18:00
77 Funglový menisky MM+ Josef Bláha
Tomáš Franěk
RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:19:00
78 9,15 Richterovy stupnice MD Jaromír Šíma
Kateřina Vágnerová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Sponzor 10:19:00
79 Limax Maximus MD Petr Horák
Ilona Novotná
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.01.2021 Ano 10:19:00
80 Emuovi MD Radka Šlegrová
Kamil Šlegr
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:19:00
81 Myšáci SN Jana Hassmannová
Matyáš Chlapec
RaMachmapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.05.2021 Ne 10:20:00
82 MTBO Kolotoč MD Petr Pruner (28)
Tereza Hnátková (697)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 09.01.2021 Ano 10:20:00
83 Bulánka boys PL Michal Chalupka
Josef Chalupka
Matěj Švarc
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:20:00
84 SUPERKAJA TEAM MM+ Karel Popel
Honza Jarý
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 10.01.2021 Ano 10:20:00
85 Böhmíci MD+ Radek Böhm
Petra Böhmová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 10.01.2021 Ne 10:21:00
86 Holý Čechy MD Martin Holý
Šárka Čechová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.01.2021 Ano 10:21:00
87 Holátka MD Eva Holá
Radek Holý
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.01.2021 Ano 10:21:00
88 Jedem s medem PL Pavla Šimrová (359)
Jan Šimr
Václav Šimr
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:21:00
89 Dvě Jany ze Stropníku DD Jana Lužinová
Jana Matoušková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 21.05.2021 Ano 10:22:00
90 Sotax MM+ Zdeněk Pošvec (949)
Lumír Pošvec
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 06.06.2021 Ne 10:22:00
91 Krokouši MD+ Daniela Illnerová
Jakub Illner
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:22:00
92 Bezovka SN Matěj Šedivec
Klárka Jakoušová
kobylkomapník2020 RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:22:00
93 Ma.Fi.Je(dou) SN Filip Böhm
Martin Böhm
kobylkomapník kobylkomapník2020 v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 10.01.2021 Ano 10:23:00
94 Babotrysky DD+ Šárka Jakoušová
Lída Čermáková
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:23:00
95 Royal Jalapenos MM Miloš Horáček
Jakub Čermák
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:23:00
96 Chromý koně MM+ Petr Marusič (254)
Vladimír Zborník (574)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:23:00
97 MiHo MM Jan Tryzna
Michal Ekl
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:24:00
98 Flashbreak MM+ Leo Voňka
Jaroslav Frelich
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:24:00
99 Kožíšci Boys SN Tomáš Kožíšek
Petr Kožíšek (570)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:24:00
100 Los Vorlos MM+ Tomáš Šimek (607)
Jiří Pel (535)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 14.05.2021 Ano 10:24:00
101 Jednotka pivního nasazení MM Ivan Martiška
Jan Langmajer
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:25:00
102 Modrý banditi MM Patrik Kroc
Petr Červinka
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:25:00
103 Rotonedi MM Petr Nedavaška
Vojtěch Nedavaška
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ano 10:25:00
104 Na pohodu MD Matyáš Roznětinský
Markéta Roznětinská
kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:25:00
105 VaFKy SN Filip Kříž
Viktorie Křížová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:26:00
106 Plazilky SN Jana Křížová
Olivie Křížová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:26:00
107 Výlep Tanečku MD Maki Pancová
Petr Panec
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:26:00
108 Ztraceni v mapě MD Zuzka Kožíšková (571)
Tonda Havel
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:26:00
109 Kulíšci MD Viktor Gazda
Barbora Roznětinská
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 04.06.2021 Ano 10:27:00
110 Volajte políciu 110 MM Miroslav Obešlo
Martin Ruppert
RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:27:00
111 Šitráci MD Vladimír Šitra
Lucie Šitrová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:27:00
112 Vysílač MD Miroslav Seifert
Hana Vaterová
kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 31.03.2021 Sponzor 10:27:00
113 V dešti nejedu PL Radim Kudrna
Dorotka Kudrnová
Anička Kudrnová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 24.05.2021 Ne 10:28:00
114 Pod Bednou DD Petr Bašus
Ladislav Franta
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 31.03.2021 Ne 10:28:00
115 Sunsetbike Slaný MM+ Miroslav Sunkovský
Zdeněk Benedikt
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.06.2021 Ne 10:28:00
116 Kunratický Go&Yacht Club MD+ Marie Hrdinová
Pavel Horák
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ne 10:28:00
117 Jejich Veličenstva MD Dominik Duda (573)
Andrea Hořejšová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 10.01.2021 Ne 10:29:00
118 Antonín Sova MD+ Lenka Nežádalová
Zbyšek Chvojka
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:29:00
119 Transbrody SN Martin Lesage
Radek Lesage
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.06.2021 Ne 10:29:00
120 Zase v háji MM Lubomír Šujan
Rostislav Sladký (324)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:29:00
121 Kolovrátky MN Vít Heřman
Štěpánka Heřmanová
kobylkomapník2020 v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 10.01.2021 Ano 10:30:00
122 Holky šikulky PL Veronika Štorková
Michaela Štorková
Elinka Menzlová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:30:00
123 EmKa PL Kateřina Menzlová
Ema Menzlová
Adámek Menzl
Linda Jelínková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:30:00
124 Cykloholky z vysočiny DD Martina Němcová
Linda Čierniková
RaMachmapník RaMachmapník v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ne 10:30:00
125 RadyneBike.cz E MM Petr Šedivec
David Kuzma
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.01.2021 Ano 10:31:00
126 Lesní skřítci MD+ Hana Krocová (357)
Miloslav Kroc (358)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:31:00
127 Ujedeme mámě MN Honza Čiernik
Samík Čiernik
RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 22.05.2021 Ne 10:31:00
128 Slepičí úlet DD Jitka Kefurtová
Kateřina Fridrichová
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ne 10:31:00
129 Červený Trychtýř MD+ Vláďa Pokorný (31)
Gali Benátská
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ano 10:32:00
130 Beta Ursus MM+ Pavel Ptáček (707)
Pavel Stejskal (704)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.01.2021 Ano 10:32:00
131 Hrbati jefou MM Martin Hrbaty
Mira Hrbaty
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 06.06.2021 Ne 10:32:00
132 Bouďáci MN Marek Chalupka (883)
Matěj Chalupka (14)
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:32:00
133 Dezorient Express MN David Vajsochr
Jana Vajsochrová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:33:00
134 Plzeň TEAM MM+ Michal Mach
Radek Stráský
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 27.05.2021 Ne 10:33:00
135 Tomáš a Majda MD Tomáš B.
Magdalena BŘ.
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:33:00
136 Nalezené kobylky PL Hana Moučková
David Moučka
Antonie Moučková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:33:00
137 BuBu team MD+ Pavlína Butulová
Petr Butula
RaMachmapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 07.06.2021 Ne 10:34:00
138 Bukovský bloudilové MD Stanislav Moller
Ester Suchanová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 28.05.2021 Ne 10:34:00
139 Suci z Ag MD+ Zuzana Součková
Jan Souček
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ne 10:34:00
140 JÁ&pohoda MD Jakub Šváb (681)
Adéla Švábová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:34:00
141 Hostivické střely SN Marek Jiříček
Ema Jiříčková
RaMachmapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:35:00
142 Kroupíci SN Jakub Kroupa
David Kroupa
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:35:00
143 Hostivické šlapky SN Vendula Jiříčková
Nela Jiříčková
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:35:00
144 Kroupky SN Petra Kroupová
Magdalena Kroupová
RaMachmapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:35:00
145 LOST MD+ Pavel Kubík (674)
Daniela kubíková
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ne 10:36:00
146 Vytuhlí SN Kateřina Viktorová
Matěj Tuhý
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.01.2021 Ano 10:36:00
147 Javrkovi MM+ Jaroslav Viktora
Vráťa Kotek
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.01.2021 Ano 10:36:00
148 PePa Team MD+ Pavla Matyková (48)
Petr Zeman (47)
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 11.01.2021 Ne 10:36:00
149 Houbaři MM Tomáš Matyk
Jarda Matyk
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.01.2021 Ne 10:37:00
150 STS Chvojkovice Brod MD+ Kateřina Fárková
Oldřich Jandl
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 08.06.2021 Ne 10:37:00
152 S-team MD+ Jan Smolka (691)
Romana Smolková (397)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ne 10:37:00
153 Buřti v Triku MM Tomáš Šperl
Jan Vlček
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:37:00
154 KamZaSněhem.cz MD Martin Sajal (340)
Lenka Kotačková (478)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.01.2021 Ne 10:38:00
155 Berber MN Jiří Berkovec
Amálie Berkovcová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:38:00
156 DaMi Team MM Daniel Holler
Michal Pavelek
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.01.2021 Ano 10:38:00
157 Opatrně, ale vostře! MM+ Václav Kroupa
Viktor Slavík (201)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ano 10:38:00
158 Bejby a Brouk MD+ Láďa Možný
Martina Možná
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ne 10:39:00
159 K a K MD+ Karel Kavalír
Kateřina Kavalírová
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:39:00
161 Dva stateční SN Štěpán Kout
Petr Karvánek
kobylkomapník kobylkomapník v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:39:00
162 Dvě brokolice SN Eliška Karvánková
Kamila Kovandová
kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ano 10:39:00
163 kolem s kolem... MD+ Pavel Weisl
Eva Weislová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:40:00
164 MyDva MM+ Jan Kamenický
David Cichý
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:40:00
165 Lasiny Praha MN Tereza Fremrova
Magdalena Fremrova
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 24.05.2021 Ne 10:40:00
166 Lovci kontrol MM Dan Pícl
Marek Pícl
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:40:00
167 Pospa bike team 2 SN Veronika Pospíšilová
Michal Šembera
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ano 10:41:00
168 RHC Bikeriding DD Jitka Ščerbová (668)
Eva Pyková (543)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ne 10:41:00
169 SBCR & ZdarBar MM Milan Cerny
Jan Dostalek
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ne 10:41:00
170 DeDa DD Dana Čubová
Denisa Tomková
RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ano 10:41:00
171 Iveta Zastoupilová MD+ Iveta Zastoupilová
Kamil Nejezchleba
RaMachmapník RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ano 10:42:00
172 MoRace MM Jarda Kodet
Jirka Soukup
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 03.06.2021 Ano 10:42:00
173 Pospa bike team 1 MN Pavel Pospíšil
Pavel Pospíšil
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ano 10:42:00
174 Mašíci SN Simona Mašková
Lenka Mašková
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 23.05.2021 Ne 10:42:00
175 Braníci MD+ Libuše Srbová
Martin Srb
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:43:00
177 Hurá, máme ji DD+ Markéta Menclová
Hana Hačecká (89)
RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:43:00
178 SK Drak Županovice MD+ Karel Doktor
Pavlína Doktorová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:43:00
179 Bob a Bobek MM Luboš Otta (630)
Ondřej Hireš (631)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:43:00
180 Terronská United MM František Dneboský
Telmo Andrade
kobylkomapník2020 kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.01.2021 Ano 10:44:00
181 VIPrahlé kočky DD+ Jana Kroupová (14)
Jindra Dohnalová (61)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ano 10:44:00
182 Slídilky DD+ Ivana Lacigová
Šárka Švábková
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 24.05.2021 Ano 10:44:00
183 Snad to letos vyjde holky MN Lucie Žabková
Berta Žabková
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ne 10:44:00
184 Hrbatí psy MM+ Jiří Fisher
Jan Flašar
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 21.05.2021 Sponzor 10:45:00
185 Snad to letos vyjde kluci MN Martin Žabka
Hugo Žabka
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ne 10:45:00
187 Hemastr Bike team 1 SN Ema Stracená
Šimon Stracený
kobylkomapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ne 10:45:00
188 SP Kolo MM Přemysl Hošek (111)
Roman Spudil (110)
v pátek večer hned po závodě frčíme pryč 11.01.2021 Ne 10:45:00
189 Květničtí démoni MM+ Jirka Hejna (137)
Martin Kareis
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.01.2021 Ano 10:46:00
190 GC Star MM Filip Němec
Viktor Němec (420)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 01.06.2021 Ne 10:46:00
191 Užíváme si to MD Pavel Minář
Lenka Minářová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 10.01.2021 Ano 10:46:00
193 Přeštický KrTrek MM Petr Štengl
Milan Vacík
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 09.01.2021 Ano 10:46:00
194 Eibíci 1 SN Milena Eibová
Jan Eiba
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:47:00
195 Eibíci 2 MN Evžen Eiba
Karolína Eibová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.01.2021 Ano 10:47:00
196 Propánajána team MD+ Petra JÁNOVÁ
Lubomír Jána
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 07.06.2021 Ne 10:47:00
197 Vltavíni MD Jakub Šantora (708)
Eliška Šantorová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 22.05.2021 Ano 10:47:00
198 PBV AutoPilot MM+ David Náhlovský (306)
Radovan Mach
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 10.01.2021 Ano 10:48:00
199 Jako vejce vejci SN Vilém Varady
Michal Varady
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:48:00
200 Pivovar Kocour MD+ Michaela Pajkrtová (87)
Alexandr Kotačka (73)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.01.2021 Ano 10:48:00
Počet týmů: 195