Startovní číslo Název týmu Kategorie Členové týmu Zapůjčení mapníku Kdy plánujete přijet? Jak se zdržíte? Registrován Platba Předpokládaný startovací čas
5 Malej a velkej MM+ Jan Jirkovský
František Kohlík
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:01:00
23 Dynal Bike Team MM+ Martin Sklenář
Pavel Prey
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Sponzor 10:05:00
24 PAT a MAT MM+ Daniel Buchtelík
Milan Vetengl VETY
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:05:00
29 Turistický oddíl MM+ Zdeněk Pošvec (949)
Michal Kovář (920)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 27.05.2022 Ano 10:07:00
36 Bike club Kralovice MM+ Lubomír Roub
Paja Petousek
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:08:00
39 Tryskotrosky MM+ Jan Stejskal
Michal Burda
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:09:00
59 Lachtani MM+ Ivan Kozák
Zdeněk Hačecký
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:14:00
60 Pod bednou MM+ Petr Bašus
Ladislav Franta
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.05.2022 Ano 10:14:00
70 Velbud Team 120+ MM+ Ladislav Benýr
Jiří Karlovec
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:17:00
71 Plzeň team MM+ Michal Mach
Radek Stráský
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:17:00
72 Bikeheart MM+ Robert Jícha
Jakub Forejt
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:17:00
79 Podkletí MM+ Jan Flašar
David Princ
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 25.05.2022 Ano 10:19:00
82 Krvavý záda MM+ Miroslav - Rony Barták (129)
Milan - Komanč Horký (6)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:20:00
98 Flashbreak MM+ Leo Voňka
Jaroslav Frelich
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:24:00
106 Ztrácíme se o 106! MM+ Vladimír Cífka
Martin Biša
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:26:00
121 Beta Ursus MM+ Pavel Stejskal (704)
Pavel Ptáček (707)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 14.03.2022 Ano 10:30:00
138 HP430 MM+ Martin Forejt
David Hrabánek
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:34:00
139 Funglový menisky MM+ Tomáš Franěk
Josef Bláha
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 30.01.2022 Ano 10:34:00
140 Chromý koně MM+ Petr Marusič (254)
Vladimír Zborník (574)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:34:00
143 Los Vorlos MM+ Tomáš Šimek (607)
Jiří Pelnář (535)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 30.01.2022 Ano 10:35:00
148 DJ MM+ David Cichý
Jiří Šulc
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 25.05.2022 Ano 10:36:00
178 VIPrahlí lazaři MM+ Václav Kroupa
Viktor Slavík (201)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:44:00
192 SP Kolo MM+ Přemysl Hošek (111)
Roman Spudil (110)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:47:00
196 Květničtí démoni MM+ Jirka Hejna (137)
Martin Kareis
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:48:00
Počet týmů: 24