Startovní číslo Název týmu Kategorie Členové týmu Zapůjčení mapníku Kdy plánujete přijet? Jak se zdržíte? Registrován Platba Předpokládaný startovací čas
1 Kufrujsnámi MD+ Libor Hubálek (437)
Patricie Pavlíčková (346)
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ano 10:00:00
2 Prasátka na výletě MD Petr Pruner (28)
Tereza Hnátková (697)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:00:00
3 Vidlák & Bumbác DD Kristina Gybasová (263)
Petra Kočárková (72)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ano 10:00:00
4 TRASAABCI MD+ Eva Třasáková
Jaroslav Třasák
kobylkomapník kobylkomapník v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 10.02.2019 Ne 10:01:00
5 PM Bike MM Petr Kdýr
Matěj Kdýr
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:01:00
6 Kupředu kobliha MD Jiří Rydrych
Helena Rydrychová
kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.02.2019 Ne 10:01:00
7 eMan MM Michal Košek
Vladimír Toman
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Sponzor 10:02:00
8 danča&michal MD+ Dana Jelenová
Michal Choura
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:02:00
9 Div(n)á Smečka MD Jitka Procházková (604)
Jan Trantina (621)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:02:00
10 Kološrotky DD Jitka Gartnerová (369)
Tamara Kučerová (617)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:03:00
11 Pomalu a zmateně MM Jakub Klíma
Roman Knedlhans
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ano 10:03:00
12 Jedou topiči MM Martin Kučera
Tomáš Kučera
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:03:00
13 Kačomyš PL Michal Vejvoda
Kateřina Vejvodová
Tomáš Vejvoda
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.02.2019 Ne 10:04:00
14 Branické šipky MD+ Jaroslava Koplíková
Tomáš Koplík
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:04:00
15 RUK - Rychle Unavení Kluci MM Tomáš Odcházel
Jiří Kolář
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ano 10:04:00
16 PBV Autopilot MM+ David Náhlovský (306)
Radovan Mach
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ne 10:05:00
17 Vašek & spol. N Kateřina Městková
Vašek Městka
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:05:00
18 Morčata PL Martina Brondičová
Veronika Brondičová
Martina Brondičová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:05:00
19 Trafo bike team MM Daniel Buchtelík
Milan Junek
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ne 10:06:00
20 PDRacing N Petr Hejda
Damián Hejda
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:06:00
21 Zoufalé kolistky DD+ Ivana Šarbochová
Markéta Roznětinská
kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:06:00
22 Vyhlídková jízda N Dagmar Musilová (361)
Barbora Uzlíková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:07:00
23 Dynal bike team MM+ Martin Sklenář
Pavel Prey
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Sponzor 10:07:00
24 FINAL TEAM MM+ Martin Kopta
Roman Rajský
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ne 10:07:00
25 Muzejní exponáty DD Barbora Hlubková
Dagmar Dryje
kobylkomapník kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:08:00
26 Trafo Bike MD Karin Jánská
Ladislav Jánský
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:08:00
27 S-team MD+ Jan Smolka (691)
Romana Smolková (397)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:08:00
28 RadyneBike.cz MM David Kuzma
Petr Šedivec
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:09:00
29 Střížkovské střely MD Jakub Smolka
Barbora Smolková
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:09:00
30 Tuleň a Nutrie MD Nora Kořánová
Petr Matuška
kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:09:00
31 Antonín Sova MD+ Lenka Nežádalová
Zbyšek Chvojka
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ano 10:10:00
32 LOKO BIKE team N Světla Karešová
Vojta Kadlus
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Sponzor 10:10:00
33 LuPe MM Petr Horák
Lukáš Vykoukal
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ano 10:10:00
34 Skalníci 1 DD Tereza Písková
Marta Písková
RaMachmapník RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:11:00
35 Skalníci 2 N Tomáš Písek
Nikola Písková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:11:00
36 6x6 N Filip Böhm
Martin Böhm
kobylkomapník v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ne 10:11:00
37 Furt v luftu MD+ Martina Průšková
Pavel Průšek
RaMachmapník RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:12:00
38 KaRo team MD Robert Jicha
Kamila Triskova
RaMachmapník v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 12.02.2019 Ne 10:12:00
39 Hledej Šmudlo MD Jan Řípa
Lenka Sedláková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:12:00
40 JaKaVi MD+ Jaroslav Viktora
Kateřina Viktorová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ne 10:13:00
41 DRHOLOVÉ MD+ Bohumil Drnec
Eva Holá
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 12.02.2019 Ano 10:13:00
42 Rhabarberbarbarabar MD+ Lucie Smolková
Rosťa Frys
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:13:00
43 Dezoriantovaní bizoni MD+ Martina Špádová (202)
Karel Špáda (203)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ano 10:14:00
44 Kochálisti MD Markéta Beránková
Vratislav Šiler
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 15.02.2019 Ne 10:14:00
45 Lokotraktor MM Jiří Popule
Tomáš Popule
RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:14:00
46 Starý mlady MD Tomáš Langer
Erika Langerová
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 12.02.2019 Ne 10:15:00
47 Borci z Borku MM Míra Lahoda
??? ???
RaMachmapník v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 12.02.2019 Ne 10:15:00
48 Jalud 106 MD+ Jaroslav David (669)
Ludmila Ludvíková (670)
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 12.02.2019 Ano 10:15:00
49 KUKAčky MM Tomáš Doležal
Štěpán Pšenička
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ano 10:16:00
50 Rehci z Vejprnic MM Jan Grohmann (599)
Jan Grohmann
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:16:00
51 Bažina team MM+ Lukáš Hudec
Jurek Zalopa
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ano 10:16:00
52 Velkej a Malej N Vratislav Kotek
Matěj Tuhý
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ne 10:17:00
53 Ňoumové MD Pavel Hlaváček
Ivana Kosová
RaMachmapník v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 12.02.2019 Ano 10:17:00
54 Tyrychtři N Ondřej Tyrychter
Matouš Tyrychter
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 12.02.2019 Sponzor 10:17:00
55 Valící se Lavina MM Matěj Franěk
Tomáš Franěk
RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:18:00
56 Tlustý Gumy MM+ Petr Král
Petr Tlučhoř
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ano 10:18:00
57 Slow bikers MD František Zeman
Vanda Tyrychterová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 12.02.2019 Sponzor 10:18:00
58 MMKD Team N Martin Pehal
Krištof Pehal
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:19:00
59 Cyklo Krašov MM+ Jiří Vopat
Jaroslav Hykl
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:19:00
60 Kikiriki team DD Martina Němcová
Radka Šlégrová
RaMachmapník RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ano 10:19:00
61 UniCredit Bank MM Pavel Veselý
Václav Toncar
kobylkomapník kobylkomapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ano 10:20:00
62 KUBLENKY DD+ Lenka Šabatová
Ilona Kubelová
RaMachmapník RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:20:00
63 Arizonky DD+ Pavla Matějková
Andrea Šandová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:20:00
64 Kubíčkovci MD Jakub Koplík
Denisa Nováková
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:21:00
65 VaFky N Filip Kříž
Viktorie Křížová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:21:00
66 Československy pištoľnici MM Ľubomír Šujan
Rostislav Sladký (324)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ano 10:21:00
67 Plazilky N Jana Křížová
Olivie Křížová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:22:00
68 SUPERKAJA TEAM MM+ Karel Popel
Honza Jarý
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ano 10:22:00
69 Plumbus MD Barbora Pehalová
Jaromír Mašek
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:22:00
70 Tvůrci naděje PL Milan Ševčík
Hana Ševčíková
Maruška Sýkorová
kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 12.02.2019 Ne 10:23:00
71 KolovráteK PL Viktor Kučera
Martin Kučera
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:23:00
72 M&M MD Marcela Zumrová
Michal Vondrák
RaMachmapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:23:00
73 STÍHAČKY DD Petra Šatrová
Pavla Urbánková
RaMachmapník RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:24:00
74 Jedem co to de... MD Jiří Tříska
Milena Bartošová
kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:24:00
75 VIPrahlí psi MM+ Jiří Šembera (576)
Libor Macura
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:24:00
76 Podvodníci MM Kamil Šlegr
Jan Němec
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:25:00
77 Panečku výlet MD Petr Panec
Markéta Pancová
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:25:00
78 9,15 Richterovy stupnice MD Jaromír Šíma
Kateřina Vágnerová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:25:00
79 Vesničani MD Svatopluk Beránek
????? ?????
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 12.02.2019 Ne 10:26:00
80 Stable.cz MM Evžen Eiba
Zbyněk Rozman
kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Sponzor 10:26:00
81 EmKa N Kateřina Menzlová
Ema Menzlová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:26:00
82 VIPrahlé kočky DD+ Jarka Mikudová (462)
Jana Kroupová (14)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:27:00
83 Holky šikulky N Veronika Štorková
Michaela Štorková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:27:00
84 Ztracenci MD Kateřina Tupá
Ondřej Tupý
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:27:00
85 OK Rakovník MD+ Irena Bílá (623)
Milan Bílý (93)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:28:00
86 Zběsilé želvy MD Stanislav Moller
Petra Mašková
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:28:00
87 Opatrně, ale vostře! MM+ Václav Kroupa
Petr Svoboda (286)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:28:00
88 Kožíšci PL Matouš Kožíšek
Zuzana Kožíšková (571)
Petr Kožíšek (570)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:29:00
89 Mrobaříci MD Jan Mrózek
Zuzana Hrobařová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 12.02.2019 Ano 10:29:00
90 Drgáčci PL Roman Drga
Martina Drgová
Jana Drgová
Filip Drga
RaMachmapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:29:00
91 Sedmikrásky DD Šárka Pšeničková
Adéla Valterová
RaMachmapník RaMachmapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ano 10:30:00
92 Jedem s medem MD Pavla Zahradníková (359)
Jan Šimr
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 12.02.2019 Ne 10:30:00
93 Losvorlos MM+ Tomáš Šimek
Jiří Pelnář
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 12.02.2019 Ne 10:30:00
94 Ztracené duše ze severu MM+ Vladimír Cífka
Bišalo Bull
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ano 10:31:00
95 Medová cesta s Bulfy MD Tomáš Fejfárek (597)
Tereza Škrampalová (662)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 12.02.2019 Ne 10:31:00
96 Bulfové MD+ Karel Landkammer
Jana Landkammerová
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 12.02.2019 Ne 10:31:00
97 KAPA MD+ Karla Jáglová
Pavel Runt
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:32:00
98 Jednotka pivního nasazení MM Ivan Martiška
Jan Langmajer
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ano 10:32:00
99 Chromý koně MM+ Petr Marusič (254)
Vladimír Zborník (574)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:32:00
100 Výlet krajinou DD Martina Vašáková
Veronika Roudná (701)
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 10.02.2019 Ne 10:33:00
101 Malá a velká DD+ Iva Krejzová
Eva Meluzínová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:33:00
102 Tryskotrosky MM Jan Stejskal
Dušan Janáček
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 12.02.2019 Ne 10:33:00
103 mastonaj MM Jan Vojtíšek
Tomáš Schwartz
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 12.02.2019 Ne 10:34:00
104 Ušáci N Bára Šedivcová
Hana Šedivcová
RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:34:00
105 Bezovka N Matěj Šedivec
Pavel Kašpar
RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:34:00
106 o 106 MD Radek Böhm
Petra Böhmová
kobylkomapník kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:35:00
107 Jejich Veličenstva MD Dominik Duda (573)
Andrea Hořejšová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 12.02.2019 Ne 10:35:00
108 Flashbreak MM+ Leo Vonka
Petr Kubac
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:35:00
109 Babotrysky N Klárka Jakoušová
Šárka Jakoušová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:36:00
110 Stočesi N Tobiáš Stočes
Petr Stočes
RaMachmapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:36:00
111 SP KOLO MM Roman Spudil (110)
Přemysl Hošek (111)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ne 10:36:00
112 Kroupíci N David Kroupa
Jakub Kroupa
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 12.02.2019 Ne 10:37:00
113 Lazar s Alzheimerem MM Radovan Čížek
Štěpán Aubrecht
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 12.02.2019 Ne 10:37:00
114 Kroupky N Petra Kroupová
Magdalena Kroupová
RaMachmapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 12.02.2019 Ne 10:37:00
115 Hostivické šlapky N Vendula Jiříčková
Nela Jiříčková
RaMachmapník v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:38:00
116 Šušláci Šviháci N Michal Papoušek
Šárka Papoušková
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:38:00
117 Hostivické střely N Marek Jiříček
Ema Jiříčková
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:38:00
118 Jedeme pro radost DD Romana Procházková
Jana Horáková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 12.02.2019 Ne 10:39:00
119 Cubříci MD Tereza Cubrová
Ondřej Cubr
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 13.02.2019 Ne 10:39:00
120 Ještě zběsilejší.. MD Pavel Novák
Andrea Pavlisová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 13.02.2019 Ne 10:39:00
121 Hustolamy MD Anežka Pešicová
Marek Smolka
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 13.02.2019 Ano 10:40:00
122 Zpomalovací Pruhy MD+ Tereza Páclová (32)
Vláďa Pokorný (31)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ano 10:40:00
123 Kolalokova Kola N Filip Vaculík
Matouš Vaculík
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:40:00
124 Holátka MD Eva Holá
Radek Holý
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 12.02.2019 Ne 10:41:00
125 Holý Čechy MD Martin Holý
Šárka Čechová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 12.02.2019 Ne 10:41:00
126 Lesní skřítci MD+ Miloslav Kroc (358)
Hana Krocová (357)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:41:00
127 čapí letka N Vojtěch Čáp
Tereza Čápová
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 13.02.2019 Ne 10:42:00
128 Soví hnízdo PL Václav Hlůžek
Iveta Hlůžková
Klárka Hlůžková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 13.02.2019 Ne 10:42:00
129 Ohrobecký tajfun MD+ Jan Jarník
Jitka Jarníková
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 13.02.2019 Ne 10:42:00
130 Houbaři MM Tomáš Matyk
Jaroslav Matyk
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 13.02.2019 Ne 10:43:00
131 Ivana Lacigová DD+ Ivana Lacigová
Ivana Lacigová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 13.02.2019 Ne 10:43:00
132 Jirka-Petr MM Jiří Bouzek
Petr Havlicej
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 13.02.2019 Ne 10:43:00
133 Dezorient express PL David Vajsochr
Jana Vajsochrová
Jana Prágrová
kobylkomapník kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:44:00
134 Marhounovci PL Martina Špačková
Pavel Marhoun
Wayne Špaček
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:44:00
135 VELBUD Team MM+ Ladislav Benýr
Jiří Karlovec
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 13.02.2019 Ne 10:44:00
136 Nalezené kobylky PL David Moučka
Hana Nerušilová
Antonie Moučková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ano 10:45:00
137 Sporticus Team nebo něco podobného MD Martin Sajal (340)
Ještě Uvidíme
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 13.02.2019 Ne 10:45:00
138 eMan The Best MM Michal Czinner
Martin Zvoník
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 14.02.2019 Sponzor 10:45:00
139 Dva bratři v biku MM+ Martin Forejt
Petr Bašus
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 14.02.2019 Ne 10:46:00
140 JÁ&pohoda MD Jakub Šváb (681)
Adéla Volfová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:46:00
141 FIRESI MD+ Andrea Firešová
Radek Fireš
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 14.02.2019 Ano 10:46:00
142 PePa MD Pavlína Vojtová
Petr Šedý
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:47:00
143 KaKá team DD+ Kateřina Svobodová (577)
Klára Dolanská (586)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 14.02.2019 Ne 10:47:00
144 DUFIRESI MD Martin Fireš
Kamila Firešová
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 14.02.2019 Ne 10:47:00
145 Kolalok a syn N Bohuslav Němec
Jakub Němec
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 14.02.2019 Ne 10:48:00
146 Arizona tým N Běla Němcová
Martin Němec
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 14.02.2019 Ne 10:48:00
147 Všichni svatí N Filip Svatý
Lucie Svatá
Jakub Svatý
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 14.02.2019 Ne 10:48:00
148 TOS pro radost :-) Stable.cz N Tomáš Fiala
Oskar Fiala
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 13.02.2019 Ano 10:49:00
149 Muffiny N Lenka Mifková
Vojtěch Mifka
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 15.02.2019 Ne 10:49:00
150 Užíváme si to MD Pavel Minář
Lenka Minářová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 11.02.2019 Ano 10:49:00
151 LOST MD+ Pavel Kubík (674)
Daniela Kubíková
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:50:00
152 V dešti nejedu MD Monika Plchová
Radim Kudrna
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 15.02.2019 Ne 10:50:00
153 Švábíci MD Barbora Švábová
Miroslav Šváb
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 15.02.2019 Ne 10:50:00
154 RHC Bikeriding DD Jitka Ščerbová (668)
Eva Pyková (543)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:51:00
155 Pozor klokan! MD David Zelený
Monika Gábrišová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 14.02.2019 Ne 10:51:00
156 DaMi Team MM Daniel Holler
Michal Pavelek
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:51:00
157 Babička a dědeček MD+ Mirka Špalková (619)
Miroslav Špalek (618)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 12.02.2019 Ne 10:52:00
158 Lasiny Praha PL Filip Fremr
Magdalena Fremrová
Tereza Fremrová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:52:00
159 Chaberská střela N Anežka Konrádová
Kateřina Konrádová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:52:00
160 Vlak a koleje PL Mikuláš Konrád
Lukáš Konrád
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Ne 10:53:00
161 RadyneBike.cz D MM Daniel Götz
Kamil Koprnický
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:53:00
162 Gorily v mlze N Jana Ždánská
Tomáš Ždánský
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 16.02.2019 Ne 10:53:00
163 Fahrrad Číči DD Sandra Martišková
Veronika Langmajerová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 16.02.2019 Ne 10:54:00
165 Splašený bestie MM Michal Seménka
Ještě v procesu domlouvání Ještě v procesu domlouvání
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 17.02.2019 Ne 10:54:00
166 Dvě Jany ze Stropníku DD Jana Lužinová
Jana Matoušková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 14.02.2019 Ano 10:54:00
167 Vemena MM+ Lubík Ing. Roub
Pavel Peterka
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 12.02.2019 Ano 10:55:00
168 ŇAF tým DD Lenka Jarolímová
Martina Reilichová
kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.02.2019 Sponzor 10:55:00
169 Frýbovci MD Iveta Valešová
Jan Valeš
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.02.2019 Ne 10:55:00
170 ATC Kokořín MD+ Krasava Rychlá
Alexandr Kotačka (73)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 10.02.2019 Ne 10:56:00
Počet týmů: 169