Startovní číslo Název týmu Kategorie Členové týmu Zapůjčení mapníku Kdy plánujete přijet? Jak se zdržíte? Registrován Platba Předpokládaný startovací čas
1 eMan MM Ondřej Polák
Vladimír Toman
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Sponzor 10:00:00
2 Kufrujsnámi MD+ Libor Hubálek (437)
Patricie Hubálková (346)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:00:00
4 PKRacing SN Petr Hejda
Kristián Hejda
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:00:00
5 Malej a velkej MM+ Jan Jirkovský
František Kohlík
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:01:00
6 Taktiku máme MM Pavel Schut
Jan Protiva
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:01:00
7 Lesní bludičky DD Martina Križanová
Alena Böhmová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:01:00
8 Danča & Michal MD+ Michal Choura
Dana Jelenová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:01:00
9 Koloshop Team DD+ Jitka Gartnerová (369)
Tamara Chalupecká (617)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:02:00
10 Kuře a lá Bažant MD Jaroslav Zágner
Petra Zágnerová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:02:00
11 Kabrňaci MD Petr Kneř (860)
Dana Vidimová
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 23.05.2022 Ano 10:02:00
12 RUK – Rychle Unavení Kluci MM Tomáš Odcházel
Jiří Kolář
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:02:00
13 Kačomyš MN Tomášek Vejvoda
Kateřina Vejvodovi
Michal Vejvoda
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:03:00
14 TMB MD Robert Pěnička
Dagmar Pěničková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:03:00
15 Lenochodi SN Pavel Novák
Stela Nováková
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:03:00
16 Jeli-to DD+ Lenka Jandova
Iveta Duspivova
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:03:00
17 Vyhlídková jízda :-) SN Dagmar Musilová (361)
Barbora Uzlíková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:04:00
18 Baboři MM Adam Babor
Petr Babor
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 25.05.2022 Ano 10:04:00
19 Dvě Jany ze Stropníku DD Jana Lužinová
Jana Matoušková
v pátek večer hned po závodě frčíme pryč 10.05.2022 Ano 10:04:00
20 Černý Šváb MD Barbora Švábová
Tomáš Černý
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.05.2022 Ano 10:04:00
21 MTBO Kolotoč MD Petr Pruner (28)
Tereza Hnátková (697)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 25.05.2022 Ano 10:05:00
22 Pomalu a zmateně MM Jakub Klíma
Daniel Kraus
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 29.01.2022 Ano 10:05:00
23 Dynal Bike Team MM+ Martin Sklenář
Pavel Prey
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Sponzor 10:05:00
24 PAT a MAT MM+ Daniel Buchtelík
Milan Vetengl VETY
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:05:00
25 TRAFO BIKE TEAM MD+ Milič Junek
Lada Benešová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:06:00
26 50 Anni & Koloshop MD+ Klára Franc Vavříková (2091)
Oldřich Novák (695)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 13.03.2022 Ano 10:06:00
27 Beránci PL Svatopluk Beránek
Pavla Beránková
Ondřej Beránek
Svatopluk Beránek ml.
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:06:00
28 Mega mrda na druhou MD Martina Parisová
Alan Krecar
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 04.06.2022 Ano 10:06:00
29 Turistický oddíl MM+ Zdeněk Pošvec (949)
Michal Kovář (920)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 27.05.2022 Ano 10:07:00
30 Výlet Panečku MD Markéta Pancová
Petr Panec
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:07:00
31 Kappa MN Pavel Mička
Julie Mičková
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:07:00
32 Royal Chalapeňos MM Miloš Horáček
Jakub Čermák
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:07:00
33 Kupředu kobliha MD Jiří Rydrych
Helena Rydrychová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:08:00
34 TřaSAABci MD+ Jaroslav Třasák
Eva Třasáková
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:08:00
35 Křídlák a Krkal MN Michal Berkovec
Jakub Berkovec
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:08:00
36 Bike club Kralovice MM+ Lubomír Roub
Paja Petousek
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:08:00
37 Vidlák & Bumbác DD+ Kristina Gybasova (263)
Petra Kočárková (72)
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:09:00
38 Dezorientovaní bizoni MD+ Martina Špádová (202)
Karel Špáda (203)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:09:00
39 Tryskotrosky MM+ Jan Stejskal
Michal Burda
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:09:00
40 Slepý střely 1 SN Milena Eibová
Jan Eiba
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:09:00
41 Slepý střely 2 MN Evžen Eiba
Karolína Eibová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Sponzor 10:10:00
42 Dextříci MM Petr Kdýr
Matěj Kdýr
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:10:00
43 Hledej Šmudlo PL Jan Řípa
Terezka Řípová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:10:00
44 MTB Lány MM Jan Kindl
Michal Axamit
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:10:00
45 MoRace MM Jarda Kodet
Jirka Soukup
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 02.06.2022 Ano 10:11:00
46 Braníci MD+ Libuše Srbová
Martin Srb
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:11:00
47 Velbud Team MM Jiří Bouda
Luděk Bech
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:11:00
48 K a K MD+ Karel Kavalír
Kateřina Kavalírová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:11:00
49 Bez ambic MD+ Pavel Martinec
Gabina Kamírová
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 01.04.2022 Ano 10:12:00
50 Soví hnízdo MD Václav Hlůžek
Iveta Hlůžková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:12:00
51 Los Perdidos MD+ Miroslava Reitermanová
Leoš Reiterman
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:12:00
52 Stíhačky DD Petra Šatrová
Pavla Urbánková
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 29.01.2022 Ano 10:12:00
53 Skalníci 1 SN Tomáš Písek
Petr Písek
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:13:00
54 Skalníci 2 SN Tereza Písková
Nikola Písková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:13:00
55 Jak se budem jmenovat? MN Světla Karešová
Vojtěch Kadlus
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Sponzor 10:13:00
56 Krokouši MD+ Daniela Illnerová
Jakub Illner
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:13:00
57 Antonín Sova MD+ Lenka Nežádalová
Zbyšek Chvojka
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:14:00
58 Gumicuk máš? MD Andrea Pavlisová
Tomáš Jindřich
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:14:00
59 Lachtani MM+ Ivan Kozák
Zdeněk Hačecký
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:14:00
60 Pod bednou MM+ Petr Bašus
Ladislav Franta
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 11.05.2022 Ano 10:14:00
61 Fabrikaman MM Jiří Vít
Jaroslav Lang
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:15:00
62 Robotron MD Jiří Zmítko (953)
Jana Zmítková (954)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 01.04.2022 Ano 10:15:00
63 Lemuři SN Martin Böhm
Filip Böhm
kobylkomapník2020 v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:15:00
64 Transbrody SN Radek Lesage
Martin Lesage
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:15:00
65 KaPa MD+ Karla Jáglová
Pavel Runt
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:16:00
66 MyDva MD+ Jan Kamenický
Petra Čepová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:16:00
68 Kopretiny MD Markéta Čejpová
Tomáš Zelený
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 01.04.2022 Ano 10:16:00
69 Martin team Plzeň MM Martin Mach
Martin Jankovec
kobylkomapník2020 v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:17:00
70 Velbud Team 120+ MM+ Ladislav Benýr
Jiří Karlovec
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:17:00
71 Plzeň team MM+ Michal Mach
Radek Stráský
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:17:00
72 Bikeheart MM+ Robert Jícha
Jakub Forejt
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:17:00
73 Rugby Plzeň MM Marek Pavlis
Lukas Kratky
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:18:00
74 Jedem co to de... MD+ Jiří Tříska
Milena Bartošová
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:18:00
75 Kloučkové MM Lukáš Kroc
Tomáš Tesař
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:18:00
76 andy & marty mcfly MM Martin Hrdonka
Ondra Hrdonka
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:18:00
77 Ski-instruktori.cz MM Martin Balcar
Martin Klička
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:19:00
78 9,15 Richterovy stupnice MD Kateřina Vágnerová
Jaromír Šíma
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Sponzor 10:19:00
79 Podkletí MM+ Jan Flašar
David Princ
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 25.05.2022 Ano 10:19:00
80 Žížaly na wejletě PL Vendelín Žižka
Vendula Pekárková (779)
Michal Žižka (641)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:19:00
81 Vltavíni MD Jakub Šantora (708)
Eliška Šantorová
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 29.01.2022 Ano 10:20:00
82 Krvavý záda MM+ Miroslav - Rony Barták (129)
Milan - Komanč Horký (6)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:20:00
83 Suci z Ag MD+ Jan Souček
Zuzana Součkova
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:20:00
84 PePa MD Petr Šedý
Pavlína Vojtová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:20:00
85 Bleskové z Kerteamu SN Pavel Bartolomějev
Adam Bartolomějev
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 01.04.2022 Ano 10:21:00
86 Slídilky DD+ Ivana Lacigová
Šárka Švábková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:21:00
87 RotoNedi MM Petr Nedavaška
Vojtěch Nedavaška
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 01.04.2022 Ano 10:21:00
88 SPORTICUS team MM Martin Sajal
Miroslav Kalina
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 26.05.2022 Ano 10:21:00
89 Větší KolovráteK MN Viktor Kučera
Martin Kučera
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:22:00
90 Menší KolovráteK MN Kryštof Kučera
Bára Kučerová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:22:00
91 Fišeráci SN Jaroslav Fišer
Jaroslav Fišer ml.
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:22:00
92 Hrbatí bulfové MD Anna Hrbatá
Martin Hrbatý
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 27.05.2022 Ano 10:22:00
93 Chrobáci MN Běla Němcová
Martin Němec
kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:23:00
94 Zlatohlávci MN Bohuslav Němec
Jakub Němec
kobylkomapník v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:23:00
95 Lokotraktor MM Tomáš Popule
Jiří Popule
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:23:00
96 Emuovi MD Radka Šlegrová
Kamil Šlegr
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:23:00
97 Frýbovci PL Jan Valeš
Miki Valeš
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:24:00
98 Flashbreak MM+ Leo Voňka
Jaroslav Frelich
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:24:00
99 KukuTým MD Petr Jakovec
Karolína Jakovcová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:24:00
100 Výlet Krajinou DD Martina Vašáková (715)
Veronika Roudná (701)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:24:00
101 Jednotka pivního nasazení MM Ivan Martiška
Jan Langmajer
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:25:00
102 Koaly MN Martin Pehal
Dorotka Pehalová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:25:00
103 Tanečníci SN Krištof Pehal
Barbora Pehalová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:25:00
104 Ropáci SN Rudolf Ropek
Sofie Ropková
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 19.05.2022 Sponzor 10:25:00
105 Holky na kole SN Martina Srbová
Johana Bartolomějevová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 01.04.2022 Ano 10:26:00
106 Ztrácíme se o 106! MM+ Vladimír Cífka
Martin Biša
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:26:00
107 Babička a dědeček MD+ Mirka Špalková (619)
Miroslav Špalek (618)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:26:00
108 Kroupíci SN David Kroupa
Jakub Kroupa
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 05.05.2022 Ano 10:26:00
109 Kroupky SN Petra Kroupová
Magdalena Kroupová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 05.05.2022 Ano 10:27:00
110 M&M’s MM Miroslav Svoboda
Marek Vávra
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:27:00
111 Zase v háji MM Lubo Šujan
Rostislav Sladký (324)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:27:00
112 Rhabarberbarbarabar MD+ Lucie Smolková
Rosťa Frys
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:27:00
113 Pusté kapusty MD Petr Suchý
Lenka Suchá
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 01.04.2022 Ano 10:28:00
114 CK Kalubice SN Jakub Holcman
Vojta Holcman
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:28:00
115 Pospa bike team 1 MN Pavel Pospíšil
Pavel Pospíšil
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:28:00
116 Pospa bike team 2 SN Veronika Pospíšilová
Michal Šembera
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:28:00
117 MiHoNi MM Michal Heyduk Ekl
Jan Tryzna
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:29:00
118 Pankoví kluci MM Pavel Chren
David Chren
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 07.06.2022 Ano 10:29:00
119 Kolem s kolem... MD+ Eva Weislová
Pavel Weisl
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:29:00
120 Farma Květnických démonů MD Adam Bláha
Aneta Hejnová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:29:00
121 Beta Ursus MM+ Pavel Stejskal (704)
Pavel Ptáček (707)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 14.03.2022 Ano 10:30:00
122 PePa team MD+ Pavla Matyková (48)
Petr Zeman (47)
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 25.05.2022 Ano 10:30:00
123 RadyneBike.cz MM Daniel Götz
Kamil Koprnický
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:30:00
124 Kožíšci Ladies DD Kateřina Kožíšková
Zuzana Kožíšková (571)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:30:00
125 Kožíšci Boys SN Tomáš Kožíšek
Petr Kožíšek (570)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:31:00
126 SatanBikers MM Filip Půta
Tomáš Půta
kobylkomapník kobylkomapník v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:31:00
129 Červánci MD+ Petr Červinka
Jaroslava Červinková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:31:00
130 Kamtobude seuvidí DD Martina Hanzlíčková (116)
Jana Cermanová
v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:32:00
131 Mimořádná linka OK MD+ Miroslav Obešlo
Eva Obešlová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:32:00
132 Bouďáci MN Matěj Chalupka
Marek Chalupka
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:32:00
133 Dezorient Express MN David Vajsochr
Jana Vajsochrová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:32:00
134 Užíváme si to MD Pavel Minář
Lenka Minářová
v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 16.05.2022 Ano 10:33:00
135 Kobouzdý Rompad MM Tomáš Frolík
Martin Doubek
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:33:00
136 Nalezené kobylky PL Hana Moučková
David Moučka
Antonie Moučková
Josefína Moučková
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:33:00
137 Lesní skřítci MD+ Hana Krocová (347)
Miloslav Kroc (348)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:33:00
138 HP430 MM+ Martin Forejt
David Hrabánek
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:34:00
139 Funglový menisky MM+ Tomáš Franěk
Josef Bláha
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 30.01.2022 Ano 10:34:00
140 Chromý koně MM+ Petr Marusič (254)
Vladimír Zborník (574)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:34:00
141 Global Elite MM Matěj Franěk
Josef Bláha ml.
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 30.01.2022 Ano 10:34:00
142 SPORTICUS team JUNIOR MN Markéta Kalinová
Lisa Kalinová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 26.05.2022 Ano 10:35:00
143 Los Vorlos MM+ Tomáš Šimek (607)
Jiří Pelnář (535)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 30.01.2022 Ano 10:35:00
144 Červený Trychtýř MD+ Gali Benátská
Vláďa Pokorný (31)
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:35:00
145 MTBO Slaný MD+ Iveta Pachmanová (534)
Petr Svoboda (286)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 01.04.2022 Ano 10:35:00
146 Kerteam SN Jan Kervitcer
Ella Kervitcerova
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 05.06.2022 Ano 10:36:00
147 Kukačky MM Štěpán Pšenička
Jindřich Vaňous
kobylkomapník kobylkomapník v pátek večer hned po závodě frčíme pryč 30.01.2022 Ano 10:36:00
148 DJ MM+ David Cichý
Jiří Šulc
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 25.05.2022 Ano 10:36:00
149 Luděk Dvořák MN Luděk Dvořák
Matýsk Bříza
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:36:00
150 Adolfsus MN Jirka Kadlec
Maty a Šimon Kadlec
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:37:00
151 Mazlík jede na výlet! MN Jiří Berkovec
Sofie Berkovcová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:37:00
152 Sýkorka na kole MN Eva Sýkorová
Štěpánek Sýkora
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:37:00
153 Beta Ursus II MD+ Hana Konečná
Vít Konečný
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 01.04.2022 Ano 10:37:00
154 Funny Avocado MD+ Jan Kozák
Alice Treglerová
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:38:00
155 Kopretinky SN Gita Berkovcová
Amálie Berkovcová Vendy Sýkorová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:38:00
156 DaMi Team MM Daniel Holler
Michal Pavelek
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:38:00
157 Mašinky DD Iva Trávníčková
Lenka Mašková
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 30.01.2022 Ano 10:38:00
158 Myšáci SN Jana Hassmannová
Matyáš Chlapec
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 20.05.2022 Ano 10:39:00
159 Kolovácí PL Slávek Paule
Jindřiška Paule
Tereza Paule
Eliška Paule
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 27.05.2022 Ano 10:39:00
160 Prosecco DD+ Markéta Janouchová
Iva Krejzová
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 29.01.2022 Ano 10:39:00
162 RadyněBike.cz B MM Petr Šedivec
David Kuzma
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 30.01.2022 Ano 10:40:00
163 Böhmíci MD+ Radek Böhm
Petra Böhmová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 30.01.2022 Ano 10:40:00
164 Team DeDa DD Dana Čubová
Denisa Tomková
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:40:00
165 Medvídci MD+ Iveta Zastoupilová
Kamil Nejezchleba
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:40:00
166 EKG Team MD Lukáš Čuba
Michaela Pelikánová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:41:00
167 Žárovky MD Pavla Svítilová
Petr Svítil
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 09.04.2022 Ano 10:41:00
168 Vesmirná střela MN Tereza Fremrova
Magdalena Fremrova
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:41:00
170 Zmrzlíci MD Matyáš Roznětinský
Barbora Roznětinská
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 11.05.2022 Ano 10:42:00
171 Angry Beards MM Jan Němec
Filip Ramach
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:42:00
172 Kofeinové kočky DD Martina Němcová
Magda Ramachová
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:42:00
173 VaFKy SN Filip Kříž
Viktorie Křížová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:42:00
174 Plazilky SN Jana Křížová
Olivie Křížová
kobylkomapník2020 v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:43:00
175 Z(a)tracení MM Jiří Kaplan (714)
Jakub Najmon
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 30.01.2022 Ano 10:43:00
176 Hostivicke šlapky SN Vendula Jiříčková
Nela Jiříčková
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 17.04.2022 Ano 10:43:00
177 Do kavárny a zase zpět MD Markéta Chodurová
Petr Ondrušek
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 28.05.2022 Ano 10:43:00
178 VIPrahlí lazaři MM+ Václav Kroupa
Viktor Slavík (201)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:44:00
179 Stařec a mládě PL Vladimír Myšík
Sebastian Myšík
v pátek večer pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 30.01.2022 Ano 10:44:00
180 VIPrahlé kočky DD+ Jana Kroupová (14)
Jitka Ščerbová (668)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:44:00
181 Kryštof tým PL Petr Kubáč
Kryštof Kubáč
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:44:00
3 Vžžžmmm PL Michal Seménka
Erik Seménka
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:45:00
182 Zoufalé kolistky DD+ Markéta Roznětinská
Ivana Šarbochová
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 24.05.2022 Ano 10:45:00
183 Kolovrátky MN Vít Heřman
Štěpánka Heřmanová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 30.01.2022 Ano 10:45:00
185 Havránci SN Michal Havránek
Markéta Havránková
Monika Havránková
kobylkomapník2020 kobylkomapník2020 v sobotu před závodem přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 02.06.2022 Ano 10:45:00
186 LOST MD+ Pavel Kubík (674)
Daniela Kubíková
v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 30.01.2022 Ano 10:46:00
187 Lukáš Jirka MM Lukáš Správka
Jiří Záhejský
kobylkomapník v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 27.05.2022 Ano 10:46:00
188 VIPrahý MIX MD+ Jindra Dohnalová Vostrá (62)
Jaroslav Řízek (177)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:46:00
189 Jalud106 MD+ Jaroslav David (669)
Ludmila Ludvíková (670)
v pátek večer zmizíme po vyhlášení výsledků 30.01.2022 Ano 10:46:00
190 Blesk MD Milan Ševčík
Hana Ševčíková
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem pěkně posedíme a pojíme, ale na noc chceme být doma 30.01.2022 Ano 10:47:00
191 Hurá máme ji DD+ Hana Hačecká (89)
Markéta Meclová
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 30.01.2022 Ano 10:47:00
192 SP Kolo MM+ Přemysl Hošek (111)
Roman Spudil (110)
v sobotu před závodem zmizíme po vyhlášení výsledků 29.01.2022 Ano 10:47:00
193 Buřti v Triku MM Tomáš Šperl
Jan Vlček
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 30.01.2022 Ano 10:47:00
195 Veselá dvojka MD+ Iva Veselá
David Náhlovský
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:48:00
196 Květničtí démoni MM+ Jirka Hejna (137)
Martin Kareis
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:48:00
197 Lišák s lasicí MD Honza Hejna
Tereza Kacířová
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:48:00
161 Wolf MD+ Martin Tuma
Lenka Rumlová
kobylkomapník2020 v sobotu před závodem hned po závodě frčíme pryč 30.01.2022 Ano 10:49:00
199 Jako vejce vejci SN Vilém Varady
Michal Varady
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:49:00
200 Pivovar Kocour MD+ Jana Chrudimská
Alexandr Kotačka (73)
v pátek večer přespíme do neděle, těšíme se na večerní kobylkopárty 29.01.2022 Ano 10:49:00
Počet týmů: 193